Bercove vredy (predkolenia), absces, preležaniny

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)

Bercove vredy (predkolenia), absces, preležaniny

Neschopnosť odpustiť krivdy, rany a ublíženie. Stále vracania sa k nim, ich oživovanie, zaoberanie sa nimi, myšlienkové vrátenie rán tým, ktorí ublížili. Základ telesných ťažkostí je teda v hrubom čreve a minulosti.

 
Ak nechcem prijať starú krivdu ako výzvu pre seba, aby som sa učil odpúšťať, odmietam pochopiť, tým blokujem prísun krvi (radosti) do svojich nôh (životné cesty), nohy opúchajú (nechcem pochopiť), až nahromadené krivdy ako sopka vybuchnú von v podobe vredu .
 
Človek s bércovými vredmi ukazuje na druhých, že spôsobili jeho problémy, smútok, starosti, stále v sebe nosí: "Toto som si od vás nezaslúžil!" Je potrebné prestať súdiť druhých za ich "zlé" správanie, a začať sa správať "dobre" sám. Kto chce meniť druhých, musí byť sám čistý.
 
Vysielaj lásku tým, ktorí ti ublížili, ako malým deťom, ktoré to lepšie nevedia. Buď zhovievavý k chybám druhých, aj ty chybuješ a zasievaš krivdy do sŕdc druhých. Popros o odpustenie najprv ty a miluj.