IMMUNOTIC

1 849,00€ Bez DPH: 1 540,83€
  • Značka: Immunotic
  • Dostupnosť: Predaj ukončený

Popis

IMMUNOTIC

Pojem kvantová biológia má najmenej 100 rokov, a od tej doby bola predstava, podľa ktorej sú bunky vo vzájomnom kontakte prostredníctvom elektrických vĺn a kmitov, dokázané množstvom experimentov. Každá informácia a pokyn – ktoré ovláda a riadi mozog ako centrálny systém – prúdi prostredníctvom kmitov.  Priestor medzi tkanivami vypĺňa z veľkej časti voda, ktorá je veľmi vhodná pre prenášanie vibrácií. Aj základom dnešnej biomedicíny je to, že všetko je zložené z kmitov, všetko vibruje. Všetky drobné – nami ani nevnímané – procesy nášho organizmu riadi náš mozog pomocou vibrácií.
Tieto vibrácie sú merateľné, a v diagnostike hrajú dôležitú úlohu zariadenia ktoré sú založené na získavaní informácií o vibráciách, napríklad EKG, CT, MR, EEG.

Nedávne výskumy naznačujú, že choroba je tiež vibrácia, je to výsledkom vibrácie vnímanej ako chybná. Avšak, podľa iných prípadov založených na empirických poznatkoch, zlá vibrácia nie je chyba – je len biologická adaptácia k životnej situácii. Náš organizmus jednoducho rezonuje pomocou svojich citlivých receptorov – čo spočíva vo vedou doposiaľ nie celkom objasnených procesoch – nielen na fyzické, ale aj na mentálne a duševné pocity. Tak môže byť pravdivé staré zistenie, že všetky choroby majú duševné pozadie. A naozaj: v skutočnosti všetky výnosy nášho života sa objavia aj vo fyzickom tele.

Immunotic pôsobí na vibrácie ktoré sú pokladané za poruchové / zlé / chorobu vyvolávajúce tak, že disharmónia kmitov zanikne a miesto nich organizmus naštartuje, zo svojej pamäte, tie správne harmonické vibrácie. Toto prístroj docieli pomocou špeciálnych obdĺžnikových signálov. Obdĺžnikový signál nie je prirodzená vlna, v informačnej zásobárni organizmu sa nenachádza žiadna podobná informácia, takže organizmus miesto nich použije, v každom prípade, vibrácie naplnené pôvodnými informáciami. A pôvodné informácie sú v prípade všetkých živých organizmov zdravie a harmónia – to je kľúč k prežitiu. 

UPOZORNENIE! PRÍSTROJ NELIEČI, UZDRAVENIE MÔŽE BYŤ LEN VÝSLEDKOM PROCESU PRIPÍSANÉMU ORGANIZMU, ČO MÔŽE IMMUNOTIC HARMONICKY PODPOROVAŤ!

Prístroj je dodávaný v nabitom stave a okamžite sa môže začať používať. Po zapnutí je v pravom dolnom rohu displeja vidieť, že na koľko Voltov je prístroj nabitý. Keď sa prístroj dostane pod 11 Voltov, je potrebné pripojiť nabíjačku na 12 - ideálne 24 hodín (nedá sa prebiť). Pokiaľ je nabíjačka v sieti, používanie prístroja je blokované. 

Pripojte náramky káblikmi do zdierok v prístroji. Gumové náramky sú vo vnútri popretkávané striebornými vláknami, čím sa zabezpečuje kontakt so zápestím (alebo priehlavkami na nohách). Ich vôľa je nastaviteľná a je potreba ich pritiahnuť tak, aby sa dotýkali tela. Uistite sa, či tie časti tela, ktoré nie sú pokryté látkou, sa nedotýkajú (ruky, nohy nie sú krížom), alebo nie ste náhodou uzemnený. Skontrolujte napätie a ak máte viac ako 11V, začnite s požadovaným programom.

Po automatickom ukončení programu prístroj vypnite. Použitie zariadenia sa odporúča jedenkrát denne. 

V prípade záujmu o predvedenie prístroja, nás prosím kontaktujte vopred. 

Viac info a skúsenosti s prístrojom

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát