Hawaii Spirulina Tabs 200 tbl

23,70€ Bez DPH: 19,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Energy

Popis

Hawaii Spirulina Tabs 200 tbl

Hawaii Spirulina rastie v čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov. Jej absolútna výnimočnosť spočíva v jedinečnom prostredí, kde zaliata slnkom pomaly rastie a silnie, aby prostredníctvom načerpanej energie a svojho unikátneho zloženia pomáhala zdraviu a vitalite nášho tela.

Hawaii Spirulina ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín. Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spirulinou a približne 30 nutrientov, ktoré ostatné spiruliny neobsahujú vôbec. Je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín (až 70% obsahu pri 80% schopnosti vstrebávania).

Hawaii Spirulina rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži, takže ju môžeme ponúknuť nielen na doplnenie síl, ale aj použiť na zachovanie mladistvého tela aj ducha. Jej rejuvenilizačné účinky pomáhajú udržať vysokú schopnosť adaptability tela aj v momentoch nesprávnej životosprávy (alkohol, nezdravé párty…). Predstavuje jeden z najlepších variantov harmonizácie pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.

Hawaii Spirulina pôsobí predovšetkým na oblasti orgánov a energetické dráhy, ktoré pomáhajú pri obnove, výkonnosti tela a regenerácii organizmu – pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch ohnísk, žalúdka a sleziny.

Stačí kliknúť pre zväčšenie obrázku

Zloženie: spirulina (Arthrospira platensis), oxid kremičitý, inulín, horečnaté soli mastných kyselín (emulgátor)

Odporúčaná denná dávka: 2 tablety 1-3x denne zapite dostatočným množstvom vody.

Účinné látky v 1 tablete:
Spirulina (Arthrospira platensis) - 492,5 mg
Inulín - 2mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Výrobok nie je určený pre osoby precitlivené na chlorofyl. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultuje so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po 3 týždňoch úžívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Článok o Spiruline Hawaii

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Barley Juice Tabs - 200 tabliet

19,50€ Bez DPH: 16,25€

Organic Maca Caps - 90 ks

20,70€ Bez DPH: 17,25€

Spirulina Barley Tabs - 200 tabliet

26,40€ Bez DPH: 22,00€

Acai Pure Powder - 100g

20,70€ Bez DPH: 17,25€

Taiwan Chlorella Tabs - 200 tabliet

20,70€ Bez DPH: 17,25€

Spirulina v prášku BIO 200g

7,50€ Bez DPH: 6,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zelené potravinyBezlepkové

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát