Glukózová revolúcia Jessie Inchauspé

15,30€ Bez DPH: 13,91€
Štítky: Citadella

Popis

Glukózová revolúcia Jessie Inchauspé

Schudnite, utíšte svoje chúťky na sladké, naberte energiu a pritom stále jedzte, čo milujete.

BESTSELLER DENNÍKA USA TODAY, WALL STREET JOURNAL A OKAMŽITÝ MEDZINÁRODNÝ HIT preložený do 41 jazykov.

Zlepšite si zdravie - váš spánok, náladu, pokožku, zbavte sa maškrtenia a nadváhy – a dokonca spomaľte starnutie s jednoduchými trikmi podloženými vedeckými poznatkami, ktorými si znížite hladinu cukru v krvi, no nebudete sa musieť vzdať jedál, ktoré tak milujete.

Glukóza, alebo krvný cukor, je drobná molekula v našom tele, ktorá má obrovský vplyv na naše zdravie. Dostane sa do nášho krvného obedu po konzumácií škrobu alebo sladkých jedál. Deväťdesiat percent z nás trpí následkami vysokej hladiny glukózy v tele a väčšina z nás o tom ani nevie.

Aké sú symptómy? Maškrtenie, únava, neplodnosť, hormonálne problémy, akné, vrásky, ... a časom glukóza prispeje k vzniku cukrovky 2. typu, syndrómu polycystických ovárií, rakoviny, demencie a srdcových ochorení.

Biochemička Jessie Inchauspé čerpá z najnovších vedeckých poznatkov a vlastného priekopníckeho výskumu a ponúka desať prekvapujúcich trikov, ktoré vám pomôžu udržať hladinu glukózy v rovnováhe a zvrátiť vaše symptómy aj bez toho, aby ste držali diétu alebo sa vzdali milovaných pokrmov. Napríklad:

  • Konzumáciou potravín v správnom poradí schudnete bez námahy
  • Tajné ingrediencie vám umožnia vychutnať si dezert a aj tak spaľovať tuky
  • Drobné zmeny vo vašich raňajkách odomknú príval energie a zmiernia maškrtenie

Táto zábavná a poučná kniha plná najnovších vedeckých dát predkladá nový spôsob uvažovania o lepšom zdraví. Glukózová revolúcia ponúka tipy, ktoré dokážu drasticky a okamžite zlepšiť váš život, nech už uprednostňujete akékoľvek jedlo.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Iné

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát