Falošná pandémia 2 - Kritika vedcov a lekárov

Novinka!
11,90€ Bez DPH: 10,82€

Popis

Falošná pandémia 2 - Kritika vedcov a lekárov

Pokračovanie knižného hitu Falošná pandémia - kritika vedcov a lekárov prináša ďalšie strhujúce svedectvá a práce odborníkov z celého sveta, s kritickým pohľadom na súčasné dianie a "pandémiu" koronavírusu. Názory, ktoré v médiách hlavného prúdu nezaznievajú môžu pomôcť každému z nás, vytvoriť si čo najobjektívnejší pohľad na udalosti, ktoré zásadne ovplyvňujú naše životy.

MUDR. WOLFGANG WODARG, internista a pneumológ, špecialista na hygienu a environmentálnu medicínu ako aj na verejné zdravie a sociálne lekárstvo.

„K tomu, čo sa deje práve teraz, môžem povedať iba toľko, že ak by sme sa nechali zaočkovať vakcínou, ktorá bola vyvinutá v tak extrémne krátkom čase, tak potom tí, ktorí ju vyvinuli, musia byt asi šialení. Žiadny lekár, ktorý zodpovedne lieči svojich pacientov, toto nikdy nemôže odporúčať. Viem si to predstaviť, iba ak by boli lekári podplatení.“

MUDr. DAN WILLIAM ERICKSON, lekár špecializujúci sa na urgentnú medicínu, spoluvlastník siedmich nemocníc v USA.

„Moji známi, lekári z pohotovostných ambulancií, mi aktuálne hovoria: ‚Je zaujímavé, že keď vypĺňam správu o smrti, som nútený uviesť tam COVID-19. Prečo je to tak?‘ Prečo sme nútení dopísať tam COVID-19? Je to preto, aby sme zvýšili štatistiku a situácia tak vyzerala vážnejšie? Myslím si to. Túto otázku často počúvam od lekárov, s ktorými sa rozprávam nielen vo Wisconsine či v New Yorku, ale vo všeobecnosti všade.“

  • Aké hodnotné sú v skutočnosti výsledky PCR testov? Čo zachytia a sú vôbec vhodné na diagnostiku vírusového ochorenia?
  • Sú obmedzenia našich životov a astronomické ekonomické škody adekvátne hrozbe vírusu?
  • Je lepším riešením všetko zavrieť a ľudí udržovať v konštantnom strachu alebo chrániť ohrozené skupiny a podporovať zdravie celej spoločnosti?

Aj toto sú otázky, ktoré si každý z nás kladie počas všedných dní našich životov. Otázky, ktoré sa naskytajú pri kritickom pohľade na mediálnu hystériu okolo koronavírusu. Kniha Falošná pandémia 2 – kritika vedcov a lekárov, prináša ďalšie svedectvá a práce špičkových svetových odborníkov z radov vedcov a lekárov, ktorí dopodrobna rozobrali PCR testy, ako úplne nevhodnú formu diagnostiky, no skvelú formu biznisu.

Evidovať tisíce mŕtvych ľudí ako obete koronavírusu, iba na základe pozitívneho výsledku testu, a bez dôkladného preskúmania v podobe pitvy, je podľa odvážnych odborníkov nesprávne a v rozpore s medicínskymi pravidlami. Rozsah úmrtnosti sa tak môže sledovať len podľa celkových čísel úmrtnosti v kalendárnom mesiaci, štvrťroku alebo roku.

Kniha prináša pohľady, ktoré v médiách hlavného prúdu nezaznievajú. Upokojuje paniku a dáva priestor umlčiavaným lekárom a vedcom z USA aj Európy.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Falošná pandémia - Kritika vedcov a ..

Novinka!
Falošná pandémia - Kritika vedcov a lekárov
9,90€ Bez DPH: 9,00€

Korona - falošný polach? - Bhakdi Su ..

Novinka!
Korona - falošný polach? - Bhakdi Sucharit Dr., Reiss Karina Dr.
13,40€ Bez DPH: 12,18€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

VedaOčkovanie, obchod so zdravím, konšpirácieSpoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát