Dentálna niť Friendly Flossers NFco 45ks

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Popis

Dentálna niť Friendly Flossers NFco 45ks

Navlečená zubná niť so špáradlom NFco. Friendly Flossers s prírodnou mätovou príchuťou je BEZ plastov dopĺňa našu ponuku biologicky rozložiteľných zubných kefiek. Tento bezplastový držiak na ktorom je navlečená niť je vyrobeným z kukuričného škrobu. 

Pužívanie zubnej nite vám pomôže odstrániť z medzizubného priestoru baktérie, povlak i zvyšky jedla a tiež znižuje riziko zubného kazu, ochorenia ďasien a zápachu z úst. Spolu s pravidelným čistením zubov je zubná niť kľúčom k zdravému chrupu a celej ústenej dutiny. 

Bez škodlivých chemilálií. Bez chemických látok typu PFAS alebo teflónu. Na jednoduché čistenie medzizubného priestoru. Šetrné nielen k zubom, ale aj planéte. 100% vegánske. 

Každé balenie obsahuje 45 individuálne balených eco-friendly navlečených zubných nití s držiakom. Balená prakticky a hygienicky každá niť s držiakom samostatne. Ideálne vždy po ruke. 

Použitie: Rukoväť s dentálnou niťou uchopte a jemne ju vtlačte medzi zuby, okolo každého zubušetrne čistite priestor pomocou pohybov hore a dole, dnu a von. Po každom použití dajte dentálnu niť dole z nadstavce a vyhoďte ju v súlade s pravidlami recyklácie. Rukoväť možno kompostovať.

Upozornenie: U detí do 10 rokov je odporúčaný dohľad dospelej osoby. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Silix zubná pasta 100ml

7,70€ Bez DPH: 6,42€

Bambusová kefka medzizubná MIX 6ks

4,00€ Bez DPH: 3,33€

Zubná pasta Xilovit Protect 100ml

3,50€ Bez DPH: 2,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zubné pasty a kefky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát