DAA - D-Aspartic Acid 100g

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Popis

Kyselina D-asparágová

Kyselina asparagová patrí mezi 21 základných aminokyselín, ktoré se vyskytujú v bielkovinách. DAA je d-forma kyseliny asparágovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Výskum ukázal, že sa nachádza vo vysokých koncentráciách práve v oblastiach, kde sa produkujú hormóny.

DAA aktivuje produkciu hormónov v tele (vrátane rastového hormónu), čo má množstvo výhod pri cvičení - rast svalstva, zníženie telesného tuku, zvýšenie sily a energie, rýchlejšiu regeneráciu a príjemným vedľajším účinkom je aj zlepšenie libida.

Odporúča sa kombinácia kyseliny asparágovej s L-glutamínom - zosilňujú sa tak účinky glutamínu, čo sa týka zníženia únavy a podpory regenerácie.

Kyselina asparágová sa tiež používa spolu s aminokyselinami ako L-arginín, L-citrulín a beta alanín do rôznych tréningových stimulantov.

Medzi výhody kyseliny asparágovej patrí fakt, že pomáha prekonať únavu, zvyšuje výdrž a podporuje výkon, slúži ako nosič draslíka a horčíka. Pomáha pri bunkových funkciách a zúčastňuje sa pri odstraňovaní nadbytočného amoniaku z tela, hodí sa preto pri vysokom príjme bielkovín. Okrem toho pomáha zvyšovať produkciu imunoglobulínov a protilátok.

Zloženie: kyselina D-asparágová. 

Odporúčaná denná dávka: 1-krát denne 1/4 čajovej lyžičky (1g) rozmiešajte vo vode a vypite. 

Účinné látky v 1g: kyselina D-asparágová 1000mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Potassium citrate 150 tbl

5,95€ Bez DPH: 4,96€

L- Glutamine 400g

8,50€ Bez DPH: 7,08€

L- Arginine 400g

12,00€ Bez DPH: 10,00€

Beta Alanine 400g

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre športovcovAminokyseliny

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát