Co je člověk - Braden Gregg

9,30€ Bez DPH: 8,45€

Popis

Co je člověk - Braden Gregg

"Medzinárodne uznávaný autor, známy ako priekopník prepájajúci vedu, spiritualitu a ľudský potenciál, sa v tomto diele zaoberá otázkou, kto vlastne sme my - ľudia.

Účelom knihy je odhaliť nové objavy o našom pôvode a ukázať, ako tieto objavy aplikovať na svoj každodenný život. Dôkazy naznačujú, že sme výsledkom zámerného aktu stvorenia, produktom inteligentnej formy života. To vedie k zásadnej zmene spôsobu, ako vnímame samých seba a naše miesto vo vesmíre. Oslobodíme sa od predstavy osamotenej bezvýznamnosti a pochopíme, aké máme vzácne dedičstvo, ktoré práve začíname objavovať. Sme tu, v telách, ktoré majú nervový systém, ktorý nám poskytuje schopnosti ako súcit, empatiu, intuíciu, samoliečbu a oveľa viac. Nový príbeh ľudstva začína u nášho počiatku. Začína skutočnosťou, že od doby nášho vzniku sme vybavení mimoriadnymi schopnosťami. Ako tieto schopnosti prebudíme, ako sa ich naučíme ovládať a využívať? Gregg Braden vás vezme na výskumnú cestu, kde sa budete spoločne snažiť nájsť odpoveď na túto otázku a zistiť, čo to znamená byť človekom podľa plánu.
Čo je človek nie je náboženská kniha - nie je určená na podporu akejkoľvek konkrétnej náboženskej viery, ktorá sa týka stvorenia alebo ľudského pôvodu, ako je kreacionizmus. Je založená na odborne overených vedeckých dôkazoch (antropologických, paleontologických, biologických a genetických), napriek tomu to ale nie je ani vedecká kniha. Nová história v knihe vyhotovená sa môže javiť v rozpore s tradičnými príbehmi predkladanymi náboženskú náukou rovnako ako s konvenčnými vednými disciplínami.
Táto kniha je súborom výsledkov výskumu a dokumentov. Autor ju napísal čítavým spôsobom, aby podporil pozitívny spôsob, akým my ľudia sami seba vidíme vo svete. Jeho text je príkladom toho, čo môžeme dosiahnuť, ak prekročíme tradičné hranice medzi vedou a spiritualitou. Spojením najmodernejších objavov biológie, genetiky a prírodných vied s prastarou múdrosťou získame pevný rámec pre pochopenie, čo je v našom živote možné. Gregg Braden písal s jediným zámerom: umožniť nám voľbu, ktorá povedie k úspešnému životu v transformovanom svete.
Text priebežne zahŕňa mentálne cvičenie, ktoré pomôžu upevniť význam tu uvedených konkrétnych objavov vo vašom vlastnom živote. "

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

VedaDuchovný rozvojVzostup, transformácia

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát