Čistič krbových vložiek 250ml

7,70€ Bez DPH: 6,42€
  • Značka: Eurona
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Eurona

Popis

Čistič krbových vložiek 250ml

Čistič krbových vložiek  Eurona je vysokokoncentrovaný produkt na báze prírodných zložiek, ktorý účinne odstraňuje silné nánosy na sklenených dvierkach krbov a kachlí a dokonale si poradí s mastnotou.

Špeciálna gélová forma uľahčuje nanášanie prípravku. Ľahko biologicky odbúrateľný. Vyčistí bez nepríjemného zápachu, pretože neobsahuje parabény, ale ani fosfáty a je bez MIT/CMIT.

Použitie: Prostriedok pred použitím pretrepajte a neriedený nastriekajte rovnomerne na čistený povrch a nechajte pôsobiť. Účinok prostriedku zvýšite tým, že čistené plochy mierne nahrejete (cca 30° C).

Zloženie: <5 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5 % amfotérne povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, Phenoxyethanol

Skladovanie: mimo dosahu detí

Upozornenie: Výrobok je mimoriadne účinný, preto pri práci s výrobkom používajte gumené rukavice a dodržiavajte pokyny výrobcu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Zneškodnite obsah/nádobu podľa miestnych predpisov.
Po zasiahnuti očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Upratovanie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát