Čakrová sviečka, žltá - 2 ks

4,10€ Bez DPH: 3,42€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Čakrová sviečka, žltá - 2 ks

Používanie telových sviečok, ako uzdravujúceho prostriedku, je založené na prastarých tradíciách prírodného liečiteľstva mnohých národov. Pretože ak v ceste prúdenia energie vznikne blokáda, automaticky sa to odrazí na tele alebo na duši, ako záťaž či bolesť. Sviečka NATURHELIX® pomôže k uvoľneniu, rozpusteniu takejto blokády a k obnoveniu toku energie.

Čakrová telová sviečka je vyrobená z bavlneného plátna napusteného zmesou voskov, vytvarovaného do dutého kužeľa kde spodná časť je vyhotovená z vrstiev sterilnej gázy, aby zabránila prípadnému vypadnutiu produktov procesu horenia na pokožku ošetrovanej osoby. Vosk sa pri zapálení sviečky rovnomerne rozpúšťa, nesteká a horí bez tvorenia sa voskových kvapiek. Vnútorný povrch sviečky je impregnovaný prírodnými esenciálnymi olejmi. Farbu čakrových sviečok docieľujeme látkami používanými na farbenie potravín.

Sviečky od spoločnosti NATURHELIX® sú vyrábané ručne, výlučne z prírodných materiálov a prísad, k zafarbeniu sa používajú bezpečné potravinárske farby (karotén, chlorofyl, propolis). Samozrejmosťou je, že tak ako suroviny, tak aj výrobne postupy podliehajú prísnym zásadám pre dosiahnutie najvyššej kvality.

Žltá čakrová sviečka prislúcha Solar Plexus čakre.

Prislúchajúca žľaza: pankreas

Súvisiace časti tela: spodná časť chrbta, brušná dutina, tráviaci systém, žalúdok, pečeň, slezina, žlčník, pankreas, obličky, vegetatívny nervový systém, látková výmena tukov a proteínov.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: cukrovka, choroby slinivky -pankreatitída, ochorenia pečene, žlčníka, žlčníkové kamene, bolesti, vredy na žalúdku, kýla, reflux, celiakia, ťažkosti so slezinou

Umiestnenie: pod hrudnou kosťou

Použitie: podľa pribaleného návodu

Zloženie: bavlnené plátno, včelí vosk, vosk minerálneho pôvodu potravinárskej kvality, sterilná gáza, prírodný karotín

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote

Kontraindikácie: Použivanie sviečky je nevhodné ak klient nedokáže lezať v pokoji (kašle, kýcha...), ak má strach z aplikácie, ak ide o dieťa mladšie ako 3 roky, ak má klient alergiu alebo je precitlivený na niektorý z komponentov sviečky, ak má klient zápal alebo zranenie na pokožke, ak klient trpí na vysoký krvný tlak. Sviečky sa neprikladajú na citlivé časti tela - oči, srdce, pohlavné orgány.  

Krajina pôvodu: Maďarsko

Viac informácií o použití telových a ušných sviečok

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Čakrová sviečka, čierna - 2 ks

4,10€ Bez DPH: 3,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ušné a telové sviečky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát