Čakrová sviečka, set - 7 ks

15,00€ Bez DPH: 12,50€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Čakrová sviečka, set - 7 ks

Ručne robené čakrové sviečky sú dokonalou pomôckou pri prírodnej liečbe mnohých ochorení. Každá čakrová sviečka má individuálnu farbu prostredníctvom ktorej prislúcha k jednej z čakier a na základe toho pomáha pri zdravotných problémoch súvisiacich s konkrétnou čakrou.

Čakrové sviečky

Zloženie: bavlnené plátno, včelí vosk, vosk minerálneho pôvodu potravinárskej kvality, sterilná gáza, prírodný karotín. Sviečky sa balia do uzatvárateľného, recyklovateľného polyetylénového vrecúška, ktoré uchováva ich intenzívnu vôňu.

Použitie: Farebná čakrová sviečka napustená esenciálnymi olejmi je liečebným nástrojom, ktorý má schopnosť vyvinúť silný pozitívny vplyv. Sviečka farebne zhodná s farbou danej čakry môže mať preto mnohonásobne zosilnený účinok. Čakrová sviečka umiestnená na jednotlivé čakry, stimuluje nervové zakončenia miernym vákuom, účinkom dymových plynov a pár. Bioenergetickým účinkom v procese horenia dochádza súčasne aj k odstráneniu deformácií v ľudskom organizme, ktoré vznikajú ako dôsledok choroby – nastolenie harmónie.

Inštrukcie: podrobné inštrukcie o použití sviečky nájdete v príbalovom letáčiku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ušné a telové sviečky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát