Zbavte sa zlosti, lebo sa zlosť zbaví vás - Vaswani J. P

6,60€ Bez DPH: 6,00€

Popis

Zbavte sa zlosti, lebo sa zlosť zbaví vás - Vaswani J. P

Táto kniha duchovného učiteľa J. P. Vaswaniho rozpráva o tom, ako sa vysporiadať so zlosťou – úhlavným nepriateľom nášho pokoja – a s negatívnymi emóciami, ktoré ju sprevádzajú.
Vaswani nám svojím jasným, nenapodobiteľným štýlom radí, ako sa vyrovnávať so zlosťou cez odpustenie, porozumenie a radosť. Dáva nám odpovedi na najčastejšie otázky, ktoré sa zlosti týkajú. S veľkým porozumením preniká do podstaty problému, pričom kombinuje múdrosť najlepších indických tradícií s osvedčeným a vedeckým poňatím západných filozofov a mysliteľov
. Nájdete tu mnohé praktické rady a inšpirujúce príklady.

Úryvok:

Ak budete šťastní, urobíte šťastnými aj druhých. Šťastie, ktoré prenášate na druhých, sa vám vracia. Tak to funguje. Urobte teda každý deň aspoň jeden dobrý skutok.
Stretol ma jeden muž a povedal: „Nemám nijaký svetský majetok a nemôžem venovať peniaze alebo iné veci tým, ktorí to potrebujú. Tak som jednoducho povystrihoval rôzne kreslené grotesky, veselé tváre a vtipy a zostavil z nich akýsi album.
Každý večer chodím s albumom do detského oddelenia štátnej nemocnice. Tam čítam chorým deťom, ukazujem im kreslené grotesky a veselé tváre z albumu. Tie malé deti sa ani pri toľkej bolesti a utrpení neubránia smiechu. Keď sa pozrú na karikatúry, zabudnú na trápenie a dajú sa do smiechu. Ich oči žiaria radosťou, pretože na chvíľu zabudnú na svoju chorobu. Ako sa len tešia na moje každodenné návštevy!“

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Duchovné príčiny chorôbDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát