Turmerix kurkumové kapsule 60 kaps

10,90€ Bez DPH: 9,08€

Popis

Turmerix kurkumové kapsule 60 kaps

Kurkumové kapsule TURMERIX s obsahom natívneho - prírodného komplexu kurkuminoidov, biologicky potencovaného prírodným piperínom. Piperín zabezpečuje zlepšenie vstrebateľnosti a zvýšenie biologickej účinnosti až o 2000% v porovnaní s bežnými extraktami kurkuminoidov.

Samostatne podávané komplexy kurkuminoidov (extrakty) nachádzajúce sa v bežných doplnkoch výživy sa už počas vstrebávania v tenkom čreve menia  na neúčinné metabolity (glukuronidy) a preto nedokážu zabezpečiť potrebnú koncentráciu v tkanivách, ich účinnosť je obmedzená len na tráviaci trakt. 

Prírodná látka piperín použitá v zmesi TURMERIX kapsúl pôsobí aktivačne, zabezpečuje dosiahnutie účinných koncentrácií v telových tkanivách a zároveň predĺžuje trvanie účinku.

Natívne, prírodné kurkuminoidy v TURMERIX kapsuliach na rozdiel od extraktov navyše obsahujú aromatické silice, ktoré pôsobia synergicky, spoločne, zvyšujú účinnosť.

Použitie: Dosiahnutie účinných koncentrácií kurkuminoidov v tkanivách umožňuje použiť tento prírodný prostriedok v dlhodobej liečbe žilovej trombózy, zápalu žíl, hemoroidov, môže prispieť k zlepšeniu mikrocirkulácie pri diabetickej nohe a nehojacich sa ranách, v liečbe astmy, zahlienenia, zápalov dutín, zníženej mentálnej kapacity u starých ľudí vyplývajúcej z nedostatočného prekrvenia mozgu, na detoxifikáciu od ťažkých kovov, na účinnú ochranu pred voľnými radikálmi, v anti-age protokoloch hlavne u seniorov.

Zloženie: Biologicky aktívny komplex kurkuminoidov a aromatických silíc podzemku Curcuma longa potencovaný prírodným piperínom z plodov Piper nigrum.

Dávkovanie: Dospelí 1 až 3 kapsuly denne medzi jedlami, podľa telesnej hmotnosti: do 50kg 1cps. denne, 50-80 kg 2cps. denne, nad 80kg 3cps. denne.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste pri izbovej teplote

Balenie: 60 kapsúl s obsahom 600mg rastlinnej zmesi

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Herb Alerg 60 kaps

24,50€ Bez DPH: 20,42€

Health Balance 120 kaps

19,90€ Bez DPH: 16,58€

Kurkuma BIO 200g

4,95€ Bez DPH: 4,13€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát