Zážitky blízke smrti - Mehneová Sabine

2,70€ Bez DPH: 2,45€

Popis

Zážitky blízke smrti - Mehneová Sabine

Známa nemecká fyzioterapeutka, matka troch detí, ochorela rakovinou a v kritickej fáze choroby prežila skúsenosť blízkej smrti.
V tomto okamihu bola doslova katapultovaná do inej dimenzie. Samu seba videla ležať na nemocničnej posteli, ocitla sa v láskyplnom pokojnom svetle a ochutnávala bezmedznú slobodu: Vystúpila som zo svojej chorej telesnej schránky. Odložila som ju ako nepadnúci odev. Myseľ sa mi doširoka otvorila. Nejaká neznáma sila tomu napomohla a vyniesla ma z tela von. Išlo to tak ľahko, ako by to bola najjednoduchšia vec na svete. Aké to bolo uľahčenie, aká blaženosť už nemusieť mať telesnú schránku! Konečne som necítila žiadnu bolesť, ale len veľké šťastie.

Po vyliečení sa snažila plniť úlohu matky, ako najlepšie vedela. Napriek tomu tajne túžila po návrate do všeobjímajúceho svetla a po putovaní medzi svetmi ... Autorka nadviazala kontakt s kardiológom Primem van Lomeli, autorom bestselleru Nekonečné vedomie, ktorý o jej rozprávaní napísal: Táto úžasná kniha je najintímnejšou, najotvorenejšou a najúprimnejšou správou z blízkosti smrti, akú som kedy čítal!

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Mystika a meditáciaDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát