Tibet Collagen 100 kaps

19,90€ Bez DPH: 16,58€
  • Značka: Himalyo
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Himalyo, kolagén

Popis

Hydrolyzovaný morský kolagén typ I a typ II obohatený o extrakt z tibetského rakytníka.

Tibet Collagen Himalyo je Hydrolyzovaný morský kolagén typ I a typ II obohatený o extrakt z tibetského rakytníka.

Kolagén je spájaný s krásou najmä pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosti. Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v našom tele tvoriť takmer úplne.

Prírodné kapsule Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch najdôležitejších typov kolagénu pre ľudské telo: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je aj jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsule Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú alebo hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa ľahšie vstrebateľná. Sú navyše obohatené aj o tibetský rakytník. Je totiž známe, že kolagén sa lepšie vstrebáva za spoločného užívania s dostatočným množstvom vitamínu C. Podávanie kolagénu vo forme kapsúl taktiež umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité.

V súčasnosti sa rozoznáva až 27 typov kolagénov, ktoré sa nachádzajú v rôznych živočíšnych tkanivách. Pre ľudské telo sú najdôležitejšie typy dva:
Typ I: Zahŕňa najväčšiu časť kolagénu v ľudskom tele, a to až 90 %. Skladá sa z hustých vlákien, ktoré tvoria štruktúru kože, kostí, šliach, vláknitej chrupavky, spojivových vlákien a zubov.
Typ II: Je tvorený voľnejšími vláknami, ktoré sa nachádzajú v elastickej chrupavke. Tá má za úlohu tlmiť nárazy a chrániť kĺby.

Zloženie: Hydrolyzovaný morský kolagén typ I., rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, BIO extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana), Kolagén zo žraločích chrupaviek typ II., rastlinný stearan horečnatý

Obsah účinnej látky v 1 kapsule: Hydrolyzovaný morský kolagén typ I. 300 mg, BIO extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, Kolagén zo žraločích chrupaviek typ II. 15 mg,

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 4× denne

Skladovanie:  mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Stopbol 60 kaps

30,00€ Bez DPH: 25,00€

Marine Collagen Type II 50g

11,95€ Bez DPH: 9,96€

Shark Cartilage 500 100 tbl

7,20€ Bez DPH: 6,00€

Rakytník juice 100% BIO 750ml Himalyo

15,90€ Bez DPH: 14,45€

Shark Cartilage 100g

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovPre športovcovKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát