Sorbiotik - 250g

16,00€ Bez DPH: 13,33€

Popis

Sorbiotik - 250g

Sorbiotik pomáha bojovať s toxínmi a prispieva ku celkovému zdraviu črevnej mikroflóry. Unikátny inovatívny sorbent na báze fulvokyselín, prebiotík a metabiotík novej generácie.
Pomáha zlepšovať funkčnú činnosť gastrointestinálneho traktu, pomáha tiež udržiavať rovnováhu a druhovú rozmanitosť prospešných probiotických baktérií. Jednoducho poskytuje široké spektrum účinkov typických pre sorbenty, prebiotiká, metabiotiká.

Obsahuje produkty biotechnológií novej generácie, napríklad baktérie používané na výrobu metafiltrátov sa pestujú v hypoalergénnych médiách a sú bezpečné pre spotrebiteľov s intoleranciou laktózy a mliečnych bielkovín.

Fulvové kyseliny v patentovanej kombinácii Endofulvin sú považované za jeden z najlepších prírodných detoxikátorov. Fulvové kyseliny sú tiež selektívnym prebiotikom, stimulujú rast bifidogénnej flóry a normalizujú črevnú pohyblivosť.

Postbiotický metafiltrát “Subtizim” môže mať baktericídny a bakteriostatický účinok na patogénne, podmienečne patogénne mikroorganizmy a plesne, tiež môže prispievať k ničeniu bunkových stien Candida albicans.

Kyselina mliečna pomáha regulovať kyslosť prostredia a môže prispievať k vytváraniu optimálnych podmienok pre tvorbu biofilmu (bio obalu) parietálnej vrstvy čreva. 

Metafiltrates pozostáva z bakterií Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus, Propionibacterium freudenreichii, liečivé huby Hericium coralloides.

Prebiotické zložky (laktulóza, kombinovaná vláknina “Florácia”) a bakteriálne rastové faktory (kyselina para-aminobenzoová, vitamíny B3, B5, B2, cysteín) pomáhajú stimulovať reprodukciu probiotických črevných baktérií vďaka čomu pomáhajú zachovávať ich druhovú rozmanitosť.

Zloženie: glycerín, regulátor kyslosti - kyseliny mliečna, patentovaná zmes Florácia, rozpustná vláknina, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus, Korálovec jedľový (Hericium coralloides), laktulóza, patentovaný nezym Subtizym, Propionibacterium freudenreichii, oxid kremičitý, endofulvin, humínové kyseliny, chitosan, kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), vitamín B2 (riboflavín)

Odporúčaná denná dávka: 3 x 1 čajová lyžička (cca 5,5g), doplnok môžete aj rozmiešať v 30-50 ml vody (nie mlieka), užívajte najlepšie spolu s jedlom po dobu 1 mesiaca, pred použitím pretrepte

Účinné látky v 5,5g: 
Patentovaná zmes Florácia - 1230mg *
Bifidobacterium bifidum - 620mg *
Bifidobacterium breve - 600mg * 
Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus - 500mg * 
Korálovec jedľový (Hericium coralloides) - 242,5mg * 
Laktulóza - 200mg * 
Patentovaný nezym Subtizym - 200mg * 
Propionibacterium freudenreichii - 100mg * 
Oxid kremičitý - 30mg * 
Endofulvin - 7,5mg * 
Chitosan - 5mg * 
Kyselina paraaminobenzoová - 2mg * 
Niacín (nikotínamid) - 1,8mg  (11,3% RVH)
Cysteín - 1,25mg * 
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) - 0,6mg (10% RVH)
Vitamín B2 (riboflavín) - 0,16mg (11,4% RVH)

* - Referenčná Výživová Hodnota nie je stanovená 

Skladovanie: mimo dosahu malých detí, na suchom mieste do 25°C a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Krajina pôvodu: Rusko

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Cholegon - 90 tabliet

18,00€ Bez DPH: 15,00€

Artemizin-M - 90 tabliet

25,00€ Bez DPH: 20,83€

Fitosorbovit - 60 tabliet

19,00€ Bez DPH: 15,83€

Sanogel - detoxikačný gel - 450 ml

31,50€ Bez DPH: 26,25€

Vetom 1.1 - biologicky aktívne probi ..

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Vetom 3 - biologicky aktívne probiot ..

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Vetom 4 - biologicky aktívne probiot ..

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Vláknina, probiotikáDetoxikácia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát