Šedistop vlasová voda 125ml

Novinka!
13,90€ Bez DPH: 11,58€
  • Značka: Ovimex
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Šedistop vlasová voda 125ml

Šedistop je prírodný enzymatický prípravok, vlasová voda pre všetky typy vlasov. 

Vlasová voda prirodzeným spôsobom pomáha obnovovať pôvodnú farbu vlasov a zároveň ich lesk. Nová vylepšená receptúra zabraňuje tvorbe nežiadúcich lupín a dlhodobo odstraňuje problémy s mastnými vlasmi. Prvé účinky sú viditeľné už počas prvého týždňa aplikácie. Potom stačí prípravok aplikovať podľa potreby – jeden až dvakrát týždenne. Pri výraznom prešedivení doporučujeme nanášať dlhodobejšie (cca 14 dní) veľmi malé množstvo prípravku a byť pri jeho aplikácii trpezlivý.

Použitie: Nanášať v malom množstve (tak, aby boli vlasy len vlhké) raz denne do suchých, alebo mierne vlhkých vlasov ako kondicionér a vtierame ho až ku vlasovým korienkom. Vlasy umývajte najskôr 12hod po každej aplikácii. Vlasovú vodu ideálne nanášať ráno a vlasy si umývať denne pred spaním (nakoľko pri nedostatočnom vysušení a vymytí vlasov môže dôjsť ku znečisteniu posteľnej bielizne). 
Po aplikácii doporučujeme obrúskom si utrieť prípravok z pokožky mimo vlasov a vysušiť si vlasy fénom. Nezabudnite si dôkladne umyť ruky mydlom a nechty dočistiť kefkou. Na začiatku aplikácie môžu mať vlasy, zvlášť keď je prešedivenie veľmi výrazné, mierne žltkastý, alebo svetlo gaštanový odtieň, ktorý sa denným umývaním vlasov pred ďalšou aplikáciou po niekoľkých dňoch postupne stratí. Ak prípravok prestanete aplikovať, vlasy opäť v priebehu niekoľkých týždňov postupne ošedivejú.

Zloženie: aqua, propylen glycol, sulfur, ammonium chloride, silver acetate, ubiquinone (koenzým Q10), parfum 

Skladovanie: mimo dosahu detí, na tmavom mieste v originálnom obale.

Upozornenie:  Len na vonkajšie použitie. Nesmie prist do kontaktu s očami. Nedoporučujeme aplikovať na obočie. V prípade podráž- denia pokožky prerušte používanie. Prípravok sa pri aplikácii nesmie do- stať na oblečenie a okolité prostredie. Po použití si umyte ruky. Pred použitím pretrepať

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Pigmento 60 kaps

Novinka!
Pigmento 60 kaps
32,00€ Bez DPH: 26,67€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Vlasová kozmetikaTipy na darčeky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát