Revoluční telomeráza - Fossel Michael, M.D.,PH.D.

Akcia!
3,24€ 13,00€ Bez DPH: 2,95€

Popis

Revoluční telomeráza - Fossel Michael, M.D.,PH.D.

Vďaka vedeckým poznatkom máme v súčasnosti lepšie vedomosti o starnutí a o tom, ako mu zabrániť a predchádzať, ako kedykoľvek predtým.

Odhaľte podstatu ľudského starnutia.

V posledných rokoch sa naše chápanie podstaty starnutia výrazne zlepšilo a dramatické predĺženie života sa posunulo zo sféry sci-fi do reálnych možností. Dr. Michael Fossel pôsobil po desaťročia na čele výskumu starnutia a na základe svojich poznatkov spísal túto publikáciu o ľudskom starnutí. Čitateľovi v nej poskytuje prekvapivý náhľad do podstaty starnutia. Zvrátiť bunkové starnutie pomocou fenoménu zvaného telomeráza.

Vedci sa zhodujú na novej teórii, podľa ktorej je ľudské starnutie následkom bunkového starnutia. Zakaždým, keď sa bunka delí, sa jej teloméry (končeky chromozómov) skracujú. S každým skrátením telomér klesá schopnosť bunky obnovovať svoje molekuly. Starne. Ľudské starnutie je teda výsledkom starnutie biliónov telesných buniek. Avšak niektoré naše bunky nestarnú. Pohlavné a kmeňové bunky sa množia neobmedzene dlho, nestarnú, pretože produkujú telomerázy. Telomerázy obnovujú, teda znovu predlžujú teloméry, ktoré udržujú tieto bunky mladých. Táto prevratná kniha popisuje, ako budeme čoskoro schopní telomerázy využívať ako účinný terapeutický prostriedok s potenciálom výrazne predĺžiť dobu života, a dokonca zvrátiť ľudské starnutie.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Konec stárnutí - Sinclair David

19,00€ Bez DPH: 17,27€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravie

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát