Respirátor FFP2 PREMIUM biely - 1ks

0,75€ Bez DPH: 0,63€
10 alebo viac 0,66€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Respirátor FFP2 PREMIUM biely - 1ks

Respirátor FFP2 PREMIUM  je vhodný aj ako ochrana proti vírusom. Na ochranu dýchania sú určené respirátory a ochranné pomôcky s typom filtra aspoň FFP2 alebo FFP3.

Špecifikácie:

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Trieda ochrany: FFP2
  • Stupeň filtrácie: ≥ 94%
  • Veľkosť: univerzálna
  • Farba: Biela
  • Certifikácia: EN149:2001 + A1:2009, CE 0099

Hypoalergénna, päťvrstvová konštrukcia, mäkká nedráždivá voduodpudzujúca netkaná textília. Penová výplň obmedzuje otlačenie pri nosení.

Označenie CE dokladá, že výrobok bol posúdený pred uvedením na trh Európskeho hospodárskeho priestoru a spĺňa legislatívne požiadavky EÚ - tzn. že výrobca overil / nechal overiť notifikovaný orgán, že výrobok spĺňa všetky príslušné základné požiadavky z príslušnej smernice

Je dôležité poznamenať, že ani rúška alebo respirátory (respiračné rúška) nemôžu zaručiť stopercentnú ochranu proti vírusom. Rúška bez filtrácie sú určené skôr na čiastočnú ochranu, pretože zadržiavajú vami vykašlané alebo kýchnutie infekčné mikro–kvapôčky, aby sa neprenášali ďalej.

Respirátor alebo respiračné rúško po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je doplnkovou ochranou, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorázová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinové použitia.

Použitie: Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtrované vzduch

Upozornenie: Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote. Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustratívne. Balené v ochrannom sáčku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Respirátory

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát