RED MORINGA SPORT - 120 kapsúl

Končiaca záruka
49,00€ 60,00€ Bez DPH: 40,83€

Popis

RED MORINGA SPORT - 120 kapsúl

Končiaca záruka 21.8.2020!

Tento produkt obsahuje 120 kapsúl nabitých tými najúčinnejšími látkami prírodnej povahy, podporujúcimi vitalitu, energiu a športový výkon muža. Každá kapsula pozostáva z prášku z listov Moringy pestovanej na našich plantážach v Karibiku v kontrolovanej kvalite a z extraktu koreňa rastliny Tribulus terrestris s obsahom saponínov nad 90%.

Ideálny duo-efekt priamo z dielne prírody bez negatívnych dopadov na organizmus!

Produkty od firmy Pure Moringa sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu plne zodpovedajú. Pestovanie Moringy prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.
Ponúkajú vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V produktoch sú udržiavané všetky výživové prvky, pôvodná farba a vôňa. Moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, je používaná iba veľmi nízka teplota do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie list moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.

Je vhodný pre vegánov. Neobsahuje lepok, umele farbivá, dochucovadlá, sóju ani stopy orechov, vajíčok či iných alergénov!

Zloženie: prášok z listov Moringa Caribbean, extrakt z koreňa Tribulus terrestris, želatína, farbivá: azorubín, oxid železitý, oxid titaničitý.

Obsah účinných látok v 1 kapsule: 
Prášok z listov Moringa Caribbean:           250mg
extrakt z koreňa Tribulus terrestris:            180mg
Obsah saponínov v Tribulus terrestris:    nad 90%

Odporúčaná denná dávka:
Dospelí:      2×2 kapsule (ráno a večer)
Užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov, zapiť 200 ml vody

Pre športovcov sa odporúča 800 mg extraktu Tribulus terrestris denne (s obsahom saponínov od 45 %). Ideálne je začať s dvojnásobnou dávkou počas prvých dvoch týždňov užívania (alebo užívať doplnok s obsahom saponínov 90 %). Dlhodobé užívanie by nemalo presiahnuť tri mesiace. Po minimálne 2-týždňovej prestávke je možné v užívaní pokračovať s rovnakým dávkovaním.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste pri teplote do 25°C, s dobre uzatvoreným obalom a chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom i sálavým teplom. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy

Krajina pôvodu: St. Lucia, západný Karibik

Článok o moringe

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

AntioxidantyPre športovcovRAW a superpotravinyPre mužovKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát