Púpava koreň - tinktúra z bylin - Serafin - 50 ml

5,20€ Bez DPH: 4,33€
  • Značka: Serafin
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Púpava koreň - tinktúra z bylin - Serafin - 50 ml

Tinktúry alebo výťažky z bylín sa používali v prírodnom liečiteľstve od pradávna.

Tinktúry SERAFIN sú vyrobené podľa receptúr Ing. J. Jančiho, ktorý patril medzi veľmi uznávaných európskych odborníkov v odbore alternatívnej medicíny.

Tinktúry z bylín Serafin vyrába homeopatickým postupom a následne ich homeopaticky riedia. K výrobe používajú výhradne čerstvé byliny (s výnimkou niektorých exotických), zbierané v správny čas a správnym spôsobom. Byliny nakladajú, miešajú a riedia podľa pravidiel homeopatie. Riedenie tinktúr je homeopatické, takže pri ich užívaní väčšinou nevznikajú veľké reakcie, ale ich pôsobenie je pozvoľnejšie a vhodné k dlhodobému užívaniu. Tieto tinktúry sú vhodné i pre deti od 3 rokov. Pre odparenie alkoholu v nich obsiahnutého ich nakvapkajte do horúcej vody alebo bylinného čaju.
Účinok homeopatických tinktúr sa dá zhrnúť do viet: "Lieči príčinu a nie následok. Posilní organizmus tak, že si so svojimi mechanizmami poradí s ochoreniami."

Tento vysoko kvalitný bylinný výťažok z koreňa púpavy lekárskej je vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3.

Zloženie: extrakt z koreňa Púpavy lekárskej (Taraxacum officinale), 40% etanol

Obsah účinnej látky v prípravku (50 ml): 0,5 g extraktu z koreňa Púpavy lekárskej

Dávkovanie: 3 x denne 10 kvapiek na lyžičku alebo do malého množstva vody pred jedlom

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúry

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát