Přirozená živá strava - Talandová Věra

11,00€ Bez DPH: 10,00€

Popis

Přirozená živá strava - Talandová Věra

Cesta k štíhlemu telu a žiariacemu zdraviu môže byť dostupná každému z nás. A stačí tak málo.

Treba sa len zamyslieť nad múdrosťami, ktoré sú známe v každej kultúre a v každej dobe. Neponúka nám snáď sama príroda zdravú stravu plnú zdravých látok? Ponúka. Bohužiaľ, tepelnou úpravou, ktorá je dnes bežná, potraviny prichádzajú o všetky vitamíny a enzýmy, ktoré neprežijú teploty nad 45 ° C. Ale čo môžeme robiť?

Riešenie prináša ďalšia kniha neúnavnej propagátorky tzv. živej stravy, Věry Talandovej v podobe ďalšej hŕby receptov na prípravu zdravých jedál, ktoré vynikajú chuťou a ktoré pritom zostávajú plné enzýmov a vitamínov - kniha PRIRODZENÁ ŽIVÁ STRAVA. V receptoch pani Talandovej sú použité suroviny len surové, prípadne sušené za nízkej teploty. Stačí sa pozrieť dovnútra tejto knihy a zistíte, ako jednoduchou prípravou možno získať veľmi zdravú a chuťovo vynikajúcu stravu.

Áno, cesta k zdraviu, štíhlosti a vitalite je dostupná každému z nás. Pretože sa stávame tým, čo jeme. Sme tak živí a zdraví, ako živá a zdravá je strava, ktorú konzumujeme.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Blender G21 Perfect smoothie maker + ..

215,90€ Bez DPH: 179,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Surová strava a šťavy, vitariánstvo, raw food

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme