Prací prostriedok na vlnu a jemé prádlo - Wool and Delicate - 1000 ml

13,70€ Bez DPH: 11,42€
  • Značka: Eurona
  • Dostupnosť: Vypredané
Štítky: prací prostriedok

Popis

Prací prostriedok na vlnu a jemé prádlo - Wool and Delicate - 1000 ml

  • Obsahuje aktívnu penu, vďaka ktorej sa bielizeň pri praní v práčke pohybuje na penovom vankúši, teda nedochádza k poškodeniu jej vlákien.
  • Dokonalá rozpustnosť a šetrné pranie.
  • Bielizeň je dokonale čistá a jemne vonia.
  • Chráni bielizeň pred prenosom farby.
  • Je vhodný na pranie v práčke aj na ručné pranie.
  • Obsahuje prírodné zmäkčovadlá vody a enzýmy.
  • Neobsahuje bielidlá ani optické rozjasňovače.

Odporúčanie: na vlnené a pletené oblečenie nepoužívajte aviváž a sušte ho vo vodorovnej polohe, zabránite tak nežiadúcim zmenám tvaru

Návod na použitie: pred použitím pretrepať! Odporúčame používať správne dávkovanie. Po vypraní bielizeň vypláchajte. Chúlostivé kusy bielizne perte samostatne.

Skladovanie: uchovajte na suchom mieste, v originálnom balení pri izbovej teplote do 25°C

Predtým než prejdete na používanie ekologických - enzymatických pracích prostriedkov, je nutné práčku prečistiť, lebo sa Vám uvoľnia "zažraté" nečistoty a prádlo môže páchnuť. Zároveň Vám odstráni usadeniny vodného kameňa v bubne práčky aj v odpadovom systéme. Uvoľní tiež usadeniny z plnidiel pracích práškov, ktoré používajú všetci výrobcovia pracích práškov bežne dostupných v maloobchode.

Ekologické koncentrované pracie prostriedky od Eurona sú priateľské k životnému prostrediu. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania jednak kompletne chránite Vašu práčku, pretože zabraňujú tvorbe vodného kameňa, jednak sú šetrné k Vášmu prádlu, pretože sa starajú o každé vlákno tkaniny zvlášť. Pracie prostriedky neobsahujú žiadne plnivá.

 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Vedeli ste, že... 1 liter tekutého pracieho prostriedku EURONA by CERNY zodpovedá množství 3 litrov nekoncentrovaného pracieho prostriedku bežne dostupného na trhu?

Zloženie: 15-30% anionove povrchovo aktívne látky, 5-15% neionové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% polyboxyláty, enzýmy, fosfonáty, optické rozjasňovače, 2-bróm-2nitropopan-1, 3-diol, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalol

Balenie: 1 000 ml 

Výrobca: Česko

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pranie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát