Nosný Inhalátor Koncentrácia - 1 ml

5,10€ Bez DPH: 4,25€

Popis

Nosný Inhalátor Koncentrácia - 1 ml

Nosné inhalátory s obsahom 100% prírodných esenciálnych olejov poskytujú úľavu od rôznych druhov nevoľností, únavy, stresu či upchaného nosa. Sú kompaktné, prenosné a ľahko použiteľné pre dospelých aj deti. Nie sú návykové a neobsahujú škodlivé chemické látky, vrátane parabénov či parfumov.

Rýchlo pôsobiace účinné výpary esenicálnych olejov poskytujú okamžitý, svieži, čistý pocit v nose, prínosových dutinách aj pľúcach.

Migrény či bolesti hlavy trápi mnoho ľudí. Príčiny sú často neznáme, prípadne súvisia s dennodenným zhonom a stresom. Zmes esenciálnych olejov MIGRÉNA je ideálnou prvou pomocou, prípadne je vhodné aj na preventívne použitie.

Tento nosný inhalátor je zmesou čistých esenciálnych olejov akými sú - rozmarín, mäta, lemongrass, kadidlo

Použitie: Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosnej dierky, druhú nosovú dierku zapchajte a trikrát zhlboka vdýchnite vôňu esenciálnych olejov. Rovnaký postup opakujte u druhej nosovej dierky.

Zloženie: Rosmarinus Officinalis essencial oil, Mentha Piperita essencial oil, Cymbopogan Citratus essencial oil, Boswellia Carterii essencial oil

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Nosný inhalátor Alergia - 1 ml

5,10€ Bez DPH: 4,25€

Nosný inhalátor Migréna - 1 ml

5,10€ Bez DPH: 4,25€

Spiron AIR - 10ml

12,90€ Bez DPH: 10,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečebné pomôcky

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát