Mimozemšťané - Nejsme sami - Greer Steven M., M.D.

24,70€ Bez DPH: 22,45€

Popis

Mimozemšťané - Nejsme sami - Greer Steven M., M.D.

Nie sme sami. Nikdy sme neboli sami. Unacknowledged Je to najväčšie tajomstvo 20. storočia, o ktorom sa médiá boja hovoriť a vedci seriózne premýšľať.
Verejnosť je udržiavaná v klame, aby ako slepé stádo hľadela inam. - Sueneé, 2017

Nové zázračné technológie sú už k dispozícii a môžu zabrániť globálnej ekologickej katastrofe. Už žiadna ťažba fosílnych palív, už žiadny benzín, uhlie, jadrové elektrárne alebo spaľovacie motory. Blížime sa konci jednej veľkej éry. Ale podarí sa na tejto ceste k lepšiemu usporiadaniu sveta pozdvihnúť hlas pravdy a prekonať odpor mocných vplyvových skupín?

Dr. Steven M. Greer je na poli ET / UFO jednou z vedúcich autorít. Úradujúcim americkým prezidentom, členom Kongresu, riaditeľom CIA a DIA aj mnohým ďalším svetovým vodcom a vojenským veliteľom poskytol k tejto téme súhrnné informácie. Má kontakt na stovky vedcov, civilistov aj vládnych a armádnych činiteľov, ktorí majú previerky Nad prísne tajné (Above Top Secret) s možnosťou prístupu k Zatajovaným projektom s osobitným prístupom (USAP).

"Ľudstvo sa začne správať rozumne, až keď vyčerpá všetky doterajšie možnosti... Len aby už nebolo neskoro! " Jan Werich. 

Článok s doplňujúcimi informáciami

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Záhady, fantasy, sci-fi

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát