Migraine stop - 60 tbl.

18,90€ Bez DPH: 15,75€

Popis

Migraine stop - 60 tbl.

Migréna je dnes v spoločnosti málo akceptovaným ochorením, za chorobu ani nie je považovaná a pritom je tretím najčastejším problémom ľudí stredného veku. Migréna je charakterizovaná silnými atakmi pulzujúcej bolesti hlavy, ktoré trvajú obvykle 4 až 72 hodín a obvyklou príčinou migrény sa považuje porucha rovnováhy serotonínu. 

Výrobok bol vyvinutý v spolupráci s 1. lekárskou fakultou Karlovej univerzity v Prahe a Biotechnologického a biomedicínskeho centra Akadémie vied Biocev. Vedecky dokázaná vysoká rozpustnosť a maximálna vstrebatelnosť účinných rastlinných extraktov do buniek, ako u bežne dostupných prípravkoch.V prípade šišaku bajkalského až  1,5 násobne vyššia a v prípade rimbaby obyčajnej až 300 násobne vyššia

Jedinečné a inovatívne riešenie týchto tabliet je v tom, že uvoľňujú aktívne zložky priamo cez sliznicu ústnej dutiny. Aktívne zložky nie sú ničené prechodom cez tráviaci trakt. V ústach rozpustné tablety zabezpečia maximálny účinok a pohodlné užívanie, bez nutnosti zapíjania a prehĺtania tabliet.

Produkt je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie: mceODT (pomocná látka), Šišak bajkalský extrakt (Scutellaria baicalensis), Rimbaba obyčajná extrakt (Tanacetum parthenium), L-theanín, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), sladidlá (sukralóza, steviol glykozidy), stabilizátor ( beta-cyklodextrin), aróma

Odporúčaná denná dávka:  2 tablety, rozpustite v ústach

Účinné látky v 2 tabletách: 
Šišak bajkalský (extrakt) - 10 mg
Rimbaba obyčajná (extrakt) - 10 mg
L- theanin - 2 mg
Vitamin B6 - 0,8 mg
Vitamin B1 - 0,6 mg

Skladovanie: do 25°C, na suchom, tmavom, chladnom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Zhrnutie vedeckej štúdie: Migraine STOP – prevention 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

AntioxidantyPre ženyPre mužovKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát