Methionin+Cysteine 90 kaps

Novinka!
12,90€ Bez DPH: 10,75€

Popis

Methionin+Cysteine 90 kaps

L-Metionín patrí do skupiny esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že ľudské telo ho nedokáže svojou činnosťou vyrobiť. Hladinu tejto aminokyseliny je teda možné udržiavať iba jedným spôsobom, a to prostredníctvom stravy alebo výživových doplnkov. Metionín patrí medzi sírnaté aminokyseliny (v reťazci má viazaný atóm síry).

L-Cysteín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je najmä nenahraditeľná pri tvorbe zložitejších bielkovinových štruktúr, substrátom pre antioxidačné látky glutatión a taurín, súčasť koenzýmu A a vo vysokom zastúpení ho nájdeme, napríklad, aj v keratíne, tvoriacom vlasy a nechty. 

L-Metionín aj L-Cysteín patria aj do skupiny proteinogénnych aminokyselín, ktoré sú základným stavebným prvkom bielkovín a majú významnú úlohu v budovaní a udržiavaní svalovej hmoty.

L-Metionín je okrem iného aj skutočne ideálnym pomocníkom pre prenos a východiskovou látkou pre iné aminokyseliny. Funguje ako štartér mnohých pochodov v našom organizme. Metionin je dôležitý pre biosyntézu Cysteinu. Kombináciu aminokyselín Metionín s Cysteinom možno nájsť v prípravkoch zlepšujúcich stav pokožky, nechtov, vlasov i chrupaviek.

Výrobok neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Zloženie: Methionin, Cystein, rastlinná kapsula z hypromelózy, Vitamín B6 (Pyridoxin), pridaná látka: oxid kremičitý.

Skladovanie: mimo dosahu detí, suchu pri teplote do 25°C a chráňte pred priamym slnečným žiarením

Upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Acetyl L-Cysteín 100g

Novinka!
Acetyl L-Cysteín 100g
7,90€ Bez DPH: 6,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre športovcov

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát