Mandalový ASTROkalendár 2023 Štefánia Matis Ing.

Akcia!
6,00€ 14,70€ Bez DPH: 5,00€

Popis

Mandalový ASTROkalendár 2023 Štefánia Matis Ing.

Mandalový ASTROkalendár "Zostaňte v obraze“ je stolovým, dvojtýždňovým kalendárom na rok 2023.

V kalendári nájdete 27 originálnych mandal , motivačné citáty a unikátnu astrologickú predpoveď. Energia, čas, umenie, poznanie a vedomosti boli vložené do formy tohto špeciálneho kalendára za účelom energetickej podpory pre Vás a vašich blízkych.

Rezonancia a vibrácia, ktorú v sebe mandaly nesú, plynú a prenášajú sa aj z tohto kalendára. Energetické polia ktoré na nás vplývajú majú totiž všetky predmety, aj tie ktoré by sme nazvali „neživé“, dokonca aj slovo napísané na papieri alebo mandala vytlačená v kalendári je naplnená energiou a pohybom.

Prečo sa v Mandalovom kalendári nachádza astrologická predpoveď podľa fáz mesiaca? Lebo mandaly s astrológiou majú jednu spoločnú vec a to je – niečo medzi vedou a umením. V oboch prípadoch je totiž podstatné „ zostať v obraze „ .

Každá mandala, ktorú nájdete v tomto kalendári bola vytvorená podľa osobitného usporiadania farieb a symbolov . Vďaka tomu sa mandaly z autorkinej dielne stávajú i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Môžu byť úžasným terapeutickým nástrojom a dokonca sú schopné aktivovať samoliečebné sily. Jednotlivé elementy, symboly alebo runy ktoré nájdete v mandalach, a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu .

Rezonancia a vibrácia, ktorú v sebe mandaly nesú, plynú a prenášajú sa aj z tohto kalendára. Jeden symbol alebo prvok sa javí pri opakovaní oveľa silnejší, ako keď stojí sám za seba. Iba harmonické usporiadanie a ľahká interakcia týchto prvkov vytvárajú veľký rezonančný celok, ktorý sa prenáša do okolia. Energetické polia ktoré na nás vplývajú majú totiž všetky predmety, aj tie ktoré by sme nazvali „neživé“, dokonca aj slovo napísané na papieri alebo mandala vytlačená v kalendári je naplnená energiou a pohybom.

Stojí za to, tento kalendár mať, alebo ho niekomu darovať.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Mandala sebavedomia Matis

Akcia!
Mandala sebavedomia Matis
150,00€ 270,00€ Bez DPH: 125,00€

Mandala Sri Yantra Matis

Akcia!
Mandala Sri Yantra Matis
160,00€ 270,00€ Bez DPH: 133,33€

Mandalový hrnček Matis

12,00€ Bez DPH: 10,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kalendáre

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát