Majster hrdlo sprej 30ml

13,50€ Bez DPH: 11,25€
  • Značka: Meandra
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Majster hrdlo sprej 30ml

Majster hrdlo sprej bol vyvinutý podľa postupu založenom na použití prírodných mikrokvapôčkových štruktúr biogénneho komplex. Tieto mikrokvapôčky komplexu sú prirodzenou nezmenenou formou šťavy, sú to aj bunkové prvky rastlín, ktoré majú biologickú kompatibilitu s bunkami ľudského tkaniva. Ľahká vstrebateľnosť v bunkových tekutinách a zároveň podpora prirodzenej obranyschopnosti organizmus sú faktory, ktoré významne prispievajú k tomu, že sprej Majster hrdlo pôsobí neutralizačne na pôvodcov infekcie. 

Ústna dutina je prvým objektom vstupu a reprodukcie baktérií a infekcií. Použitie prírodného spreja pomáha neutralizovať možné infekcie a mikroorganizmy, zabrániť ich vstupu do krvného obehu a vzniku lokálneho alebo celkového zápalového procesu orgánov alebo tkanív, sprievodných porúch zápalového, mykotického, bakteriálneho charakteru.

Prírodný komplex má úplnú rozpustnosť v bunkových tekutinách a dodatočný vplyv na zloženie mikroflóry ústnej dutiny (zubné kazy, krvácavé ďasná) aj mikroflóry čriev, má regulačný, regeneračný aj protizápalový účinok.

Majster hrdlo má neutralizačný účinok na zdroje infekčného procesu a prispieva k odstráneniu povôdcov ťažkostí v ústnej dutine i v hrdle. 

Prírodný sprejový komplex Majster hrdlo obsahuje bioaktívne zložky prírodného pôvodu, ktoré majú dodatočný regulačný a regeneračný účinok na funkcie a stav imunitného, ​​bronchopulmonálneho, tráviaceho, nervového, kardiovaskulárneho, endokrinného, ​​urogenitálneho systému.

Prírodné sprejové mikrokvapky sú nezmenenou prírodnou formou rastlinných molekulárnych štruktúr! Sprej je hypoalergénny, možno ho použiť napr. deti od 1 roka a tehotné ženy.

Majster hrdlo sprej neobsahuje konzervačné látky, syntetické, geneticky modifikované látky, hormóny, nemá teratogénny účinok, nezhoršuje pamäť a pozornosť.

Zloženie: natívne koncentráty šalvie, semená ibišteka, anízové ​​semienka, brezová kôra, bazový kvet, vresová šťava, čerešňová šťava, brusnicová šťava, ovocný koncentrát rakytníka, koreň pelargónie a bylinková šťava, cordyceps koncentrát, ďatelina, lapacho, cezmína, zooglea, včela molica, medovka, tymian, pohánka horká, semienka raže, korienky elecampanu, púčiky smreka, medziplátky z vlašských orechov, yarutka, yanetka, semienka amarantu, semienka ostropestreca mariánskeho, prvosienka, kôstkový olej, bobrie pižmo, mumio.

Odporúčaný spôsob aplikácie:
Deti 1-3r. - 1x denne 1 stlačením rozprašovača naneste sprej na zapálenú oblasť hrdla, mandlí a prehltnite, najlepšie 30 min pred jedlom.
Deti 3-6r. - 2x denne 1 stlačením rozprašovača naneste sprej na zapálenú oblasť hrdla, mandlí a prehltnite, najlepšie 30 min pred jedlom.
Deti 6-12r. - 2x denne 1-2 kliknutiami na rozprašovač, aplikujte sprej na zapálenú oblasť hrdla, mandlí a prehltnite, najlepšie 30 min pred jedlom.
Pre deti od 12r. a dospelých - 3x denne 1-2 kliknutiami na rozprašovač, aplikujte sprej na zapálenú oblasť hrdla, mandlí a prehltnite, najlepšie 30 min pred jedlom.

Skladovanie: mimo dosahu detí, pri teplote neprevyšujúcej 25°C, po otvorení sa odporúča uchovávať v chladničke a maximálne 1 rok.

Upozornenie: Farebné odlesky a odlišnosti, prípadný kondenz neovplyvňujú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť spreja. Sprej nie je návykový. Má chuť rastlinnej horkosti.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Majster Nos - kvapky do nosa - 10ml

11,00€ Bez DPH: 9,17€

Grepofit spray - 14ml

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Podpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát