Soľná lampa elektrická 1

22,00€ Bez DPH: 18,33€
  • Vernostné body pre registrovaného zákazníka: 21
  • Dostupnosť: Vypredané

Popis

Soľná lampa elektrická 1

Solná lampa je prírodní ionizátor, který efektivne uvolňuje negativné ionty. Účinok ionizácie sa zvyšuje zahriatím soľného kryštálu pomocou žiarovky alebo čajovej sviečky umiestnenej vo vnútri lampy.
Soľné kryštály majú pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém a posilňujú imunitný systém.

Soľná lampa je nádherným bytovým doplnkom, ktorý zútulňuje atmosféru domova. Tlmené svetlo je ideálne ako nočné svetlo do detských izieb či intímne osvetlenie do spálne.

Soľné lampy sú vlastne bloky kryštálov soli, ktoré vznikli už pred 250 miliónmi rokov. Ťažia sa stovky metrov pod zemou v oblasti juhozápadných Himalájí v Pakistane. Opracovanie týchto blokov soli prebieha výhradne ručne. Aj preto je každá naša soľná lampa originál a nikde inde na svete nenájdete presne takú istú, akú máte doma. Každý kryštál soli má totiž iný a originálny tvar, vnútornú štruktúru, ako aj farebný odtieň od bledoružovej po tmavočervenú.

Vďaka svojím krásným a bohatým farbám sa soľné kryštály používajú v terapii s farbami (chromoterapie). Ich upokojujúce svetlo pomáhá neurotickým osobám aj ľudom s problémami s nespavosťou.

Soľná lampa elektrická, drevený podstavec, žiarovka 15W, vypínač.

Rozmery: 19,5 x 11,5 cm

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Soľná lampa na čajovú sviečku

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Soľné lampy

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát