Prívesok Ametyst srdce - 3 cm

4,50€ Bez DPH: 3,75€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prívesok Ametyst srdce - 3 cm

Ametyst pomáha otvárať duchovné a mimo zmyslové vnímanie, jeho fialová farba totiž symbolizuje zmenu vedomia, zhluky ametystu sú vhodné ak ich použijeme ako objekty sústredenia na jasnovidectvo. Ametyst patrí medzi najlepšie meditačné kamene.

Pomôže k napravení pochybení v zmysle hodnôt. Pokladajú ho za most medzi nebom a zemou, pomôže prekonať žiaľ pri strate milovanej osoby. Určuje smer života človeka od materiálneho sveta k vyšším duchovným sféram. Azda aj preto sa ním zdobili cirkevní hodnostári – jednak ich mal podporiť v zdržanlivosti a cudnosti a jednak mal prehlbovať ich čistotu a duchovnosť.

Vďaka fialovej farbe, ktorá vytvára vnútornú rovnováhu a pokoj, je ametyst vhodný pre všetkých mentálne pracujúcich, veľmi citlivých a psychicky založených ľudí, pôsobí proti bolestiam hlavy a migréne, lebo zmierňuje mentálnu úzkosť, ktorá ich spôsobuje. Výrazne podporuje intuíciu, vízie a snenie, ako aj inšpiráciu k vyšším ideám, umeniu, poézii či potrebe slúžiť a pomáhať druhým. Obzvlášť pomôže ľuďom, ktorí trpia ťažkými snami.

Jeho energia prebúdza vôľu, odhodlanie a odvahu zbaviť sa starých návykov. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Náramky a prívesky

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme