Vaginálny tampón

8,60€ Bez DPH: 7,17€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Vaginálny tampón

Vaginálny tampón BANG DE LI WOMB je vhodný pre preventívnu a hygienickú starostlivosť o ženské genitálie a síce je v bezprostrednom kontakte priamo na sliznicu pošvy, nepôsobí na jej povrch dráždivo ani v prípade, že povrch sliznice je poškodený. 

Veľkosť tampónu je približne 1cm čo poskytuje výhody pri športe, či kúpaní pretože neobmedzuje akýkoľvek každodenný pohyb.

Tampón sa nachádza v hygienickom obale a samotný tampón je zložený zo sieťky z biovlákna ktorá obaluje bylinnú zmes,samozrejme súčasťou tampóniku je aj dostatočne dlhá šnúrka na jednoduchšie vytiahnutie.

Ani pri panenskej blane nie je potrebné meniť tampón skôr, než ako je odporúčané (3dni). Panenská blana má pružný otvor, ktorým odteká menštruačná krv a ktorým súčasne zavádzame hygienický tampón.

Použitie: 6 dní po ukončení menštruácie (a vypláchnutí slizníc pošvy) je možné tampón zaviesť do pošvy, na dĺžku ukazováka a 3 dni nechať pôsobiť. Rada pri zavádzaní, tlačte tampón smerom ku konečníku. Správne zavedený tampón by nemala žena pociťovať. 
Po odstránení tampónu sa môže ďalší tampón použiť až po 1-3 dňovej prestávke. 
Preventívne sa zavádzajú dva tampóny mesačne. V prípade vážnejších problémov sa použijú tri. Pri dlhodobo pretrvávajúcich problémoch sa liečba opakuje po mesiaci.

Výmena: najdlhšie po 72 hodín, alebo je možné, že tampón sa sám eliminuje (sliznica ho doslova vytlačí). Tampón je najvhodnejšie vymieňať pokiaľ ide z pošvy vytiahnuť hladko, ak je vytiahnutie bolestivé, znamená to, že tampón je ešte čiastočne suchý.

Zloženie: borneol, dračia krv, bombyx batryticatus, plody cnidii , adices ,sophorae flavescentis, kôra stromu amorcorn, herba leonuri , frankincense , myrha, kôra granati, šafrán, semená persicae, sušený kamenec, koreň zedoariae a koreň pseudoginseng

Upozornenie: Tampón nie je náhradou farmakologickej liečby. Neaplikovať u gravidných žien a počas menštruačného cyklu. Neaplikovať u alergických pacientov.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Anion vložky nočné 8 ks

4,70€ Bez DPH: 3,92€

Vložky aniónové denné s nano striebr ..

4,70€ Bez DPH: 3,92€

Vložky aniónové slipové s nano strie ..

6,50€ Bez DPH: 5,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Vložky a tampóny

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát