Immunotic REmove

2 349,00€ Bez DPH: 1 957,50€
  • Výrobca: Immunotic
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Immunotic REmove

Úlohou nervového systému je adaptácia k životnému prostrediu a zosúladenie činnosti organizmu. Výsledkom fungovania nervovej sústavy je zrak, sluch, čuch, zmysel pre rovnováhu, chuť, a vnímanie kože a svalstva. Popri tom aj pohyb, celý metabolizmus, činnosť srdca a hormonálny systém sú systémy fungujúce na základe neurónových spojov. Formálnou a funkčnou jednotkou nervovej sústavy je neurón, alebo nervová bunka, ktorá podľa činnosti môže byť zmyslového, motorického a asociačného (prepojovacieho) charakteru. Na podnety vnímané nervovým systémom organizmus reaguje reflexmi. Tieto reakcie môžu byť svalového resp. kožného pôvodu. Ochrnutie znamená zlyhanie funkčnosti svalu alebo svalovej skupiny. Príslušná časť tela sa môže stať úplne necitlivou, tupou. Tento proces, samozrejme má rôzne stupne – brnenie, necitlivosť, slabosť.

Dôvodmi môžu byť: ochorenia svalov, neurologicko-degeneratívne ochorenia, detská obrna, nehodové zranenia, poranenia pri pôrode, závažné psychické problémy

Podľa najnovších výskumov organizmus používa nervové dráhy na realizáciu príkazu vydaného mozgom po ten bod, pokiaľ sú tie neporušené, nepoškodené neuróny, ktoré sú vhodné pre prenos nervového impulzu. Avšak tie isté výskumy priniesli ohromujúce poznatky: informácie vystupujúce z mozgu nemajú k dispozícii iba jedinú možnú cestu! Žiaľ, pozorovatelia vzťahov mozgu a nervového systému zatiaľ nenašli spôsob, akým by bolo možné nájsť a využiť tú druhú cestu, ale výskumy pokračujú ďalej.

Predstavte si stimuláciu mozgu, ako zablúdeného turistu v strede mesta, ktorý by sa chcel dostať na okraj mesta, ale frekventovaná hlavná trieda je uzavretá (poškodený neurón cez ktorý nie je možné preniesť informáciu). Potrebuje „prepočíta” cestu s vynechaním uzavretej oblasti, aby mohol dôjsť na miesto určenia. Podľa doterajších vedeckých informácií, je táto situácia zatiaľ nemožná, ale už aj iné bolo pokladané za nemožné, a ako bolo aj v predchádzajúcom odstavci spomenuté, sú už dostupné výskumy pracujúce s takýmito poznatkami.

Frekvencie a impulzy prístroja Immunotic REmove boli nastavené tak, aby v prípadoch ochrnutia či poruchách prenosu impulzov pomáhal organizmu nájsť tú najkratšiu cestu, resp. aby začal používať regeneračné informácie poškodených nervových dráh, pokiaľ má k dispozícii dostatočné množstvo energie na vykonanie úlohy. Účinok prístroja REmove na informačnej úrovni v horeuvedených oblastiach môže vyžadovať od organizmu zvýšenú spotrebu energie, preto je počas používania tohto zariadenia obzvlášť dôležité zabezpečenie odpočinku, relaxu, a prísunu živín.

Viac informácií o prístroji

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

IMMUNOTIC

1 849,00€ Bez DPH: 1 540,83€

ImmunoSlim

679,00€ Bez DPH: 565,83€

Allergetic

679,00€ Bez DPH: 565,83€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát