ImmunoSlim

679,00€ Bez DPH: 565,83€
  • Výrobca: Immunotic
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

ImmunoSlim

Obezitu môžeme v dnešnej dobe považovať za civilizačnú chorobu. Okrem toho, že zapríčiňuje poruchy sebavedomia a prekáža nám pri každodennej činnosti, môže spôsobiť aj mnoho vážnych komplikácií. U ľudí s nadváhou je pravdepodobnosť vzniku ďalších ochorení oveľa väčšia. Obezita je vlastne porucha, ktorá spôsobuje zmeny v rovnováhe energetickej bilancie. Toto sa prejavuje vo zvýšení príjmu potravy a/alebo v znížení spotreby energie, a to sa časom ukáže vo zvýšenom ukladaní tuku.

Príčiny obezity môžu byť rôzne: stravovacie návyky, sedavý spôsob života, reakcie na lieky, choroba (hormonálna porucha), zmeny životného štýlu, stres, nesprávne vžité návyky, a hoci aj negatívne myšlienky a vzory.

V dôsledku použitia prístroja ImmunoSlim sa informácia nadmerného ukladania normalizuje, tj. rovnovážna informačná porucha môže pominúť. Ak k tomu dôjde, organizmus sám využije a spotrebuje redundantné tukové zásoby a zbaví sa prebytočných kíl. To isté platí aj pre príliš malé množstvo tuku: aj v tomto prípade hovoríme o poruche, ktorá sa takisto môže používaním prístroja napraviť. Práve preto môžu prístroj s uspokojením používať nielen tí čo chcú schudnúť, ale aj tí, čo by radi pribrali. Nejde tu o žiadne odbúravanie tukov, ale o optimalizácii zásob.

Ak niekto trpí vážnou chorobou a používa prístroj ImmunoSlim, môže sa stať, že nezačne schudnúť ale priberať po použití prístroja. To sa deje preto, že procesy odohrávajúce sa v organizme sú v tomto prípade zamerané predovšetkým na prežitie, a k tomu sú potrebné také rezervy, aké len dokáže organizmus uskladniť. Demoláciu tukových zásob začne až vtedy, ak už nepotrebuje nadbytočnú energiu pre regeneráciu.

Používaním prístroja ImmunoSlim sa udeje optimalizácia vibračných informácií týkajúcich sa uskladnenia. Ak sa v organizme podarí obnoviť informačné vibrácie prebytočného uskladnenia, chudnutie začne automaticky. Ak však medzi tým hladujeme kvantitatívne či kvalitatívne, v organizme sa znovu môže objaviť informácia skladovania. Aj preto je veľmi dôležité dopĺňať vitamíny a minerály v dostatočnom množstve, resp. zavedenie pravidelných stravovacích návykov.

Vo väčšine prípadov je problém telesnej hmotnosti vyjadrením duševného problému. V prípade obezity je to zvyčajne ochranný mechanizmus v súvislosti s nedostatkom lásky, v prípade abnormálnej chudosti akási projekcia celoživotnej neschopnosti seba samého.

Viac informácií o prístroji

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

IMMUNOTIC

1 849,00€ Bez DPH: 1 540,83€

Allergetic

679,00€ Bez DPH: 565,83€

Immunotic REmove

2 349,00€ Bez DPH: 1 957,50€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát