Allergetic

679,00€ Bez DPH: 565,83€
  • Výrobca: Immunotic
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Allergetic

Alergia je abnormálne nadmerná aktivita imunitného systému organizmu. Podstatou ochorenia je, že imunitný systém organizmu podnikne útok aj voči takým látkam, ktoré nie sú za normálnych okolností nebezpečné.

Príznaky alergie môžu mať v závislosti od príčin veľmi rozmanité formy. V prípade peľovej alergie je charakteristický zápal nosových a očných slizníc. Svrbenie a neustále syndrómy prechladnutia sú bohužiaľ veľmi nepríjemné.  Potravinová alergia je obranný mechanizmus voči nejakému jedlu, ktoré je za normálnych okolností neškodný pre nealergického človeka. Zvyčajne vyvoláva okamžité reakcie, niekoľko minút alebo sekúnd po konzumácii jedla. Tieto príznaky sú závažné, môžu byť aj život ohrozujúce. O citlivosti na jedlo (intolerancii) hovoríme vtedy, ak sa po jedle objavujú nepríjemné príznaky. Reakcie v tomto prípade nie sú príliš rýchle, môžu sa prejaviť niekoľko hodín, možno dní po vstupe do organizmu. Citlivosť ovplyvňuje predovšetkým zažívacie ústrojenstvo, môžu ju sprevádzať bolesti brucha, nadúvanie, hnačka a zvracanie. Základným problémom je, že v každom prípade sa musia hľadať individuálne príčiny problému.

Pri používaní prístroja Allergetic tie bunky organizmu, ktoré aplikujú reakciu v správnej miere, v skutočnosti pripomínajú – prostredníctvom komunikácie medzi bunkami – reaktívnym bunkám tie správne pomery. Správne vibrácie, ktoré dorazili do každej bunky organizmu najprv „upokoja” tieto prehnané imunitné reakcie všeobecnou harmonizáciu prostredia, v ktorom sa bunky priebežne obnovujú a regenerujú. Vo všeobecnosti sa môže povedať, že bunky odovzdávajú informácie, ktoré sú v nich geneticky kódované, resp. tie, ktoré v priebehu života zabudovali do svojej činnosti. Pokiaľ práve ide o chybnú, nadmernú reakciu voči nejakej látke, tak aj novovzniknutá bunka dedí tieto informácie. Preto je možné trpieť po celý život na príznaky alergie, aj keď tieto bunky, ktoré sa ako prvé zúčastnili týchto prehnaných reakcií odumierajú.

Frekvencie potrebné na uplatňovanie správnych informácií a impulzy sa do organizmu dostávajú pomocou prístroja Allergetic. Pri používaní sú omnoho menej očakávané príznaky naznačujúce reverziu ako pri používaní akéhokoľvek iného zariadenia Immunotic. Tu je vlastne potrebné pripomínať niektorým bunkám, čo dávnejšie vedeli, a čo ako geneticky zakódované informácie, kedykoľvek musia byť použiteľné.
V závislosti od tých „príliš“-ných reakcií musí byť použitie správnych reakcií uskutočniteľné v individuálne odlišnom čase.

Vo všeobecnosti alergia signalizuje na duševnej úrovni prílišné odmietnutie, ohraničenie, čo organizmus dokonale reprodukuje na fyzickej úrovni.

Viac informácií o prístroji

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

IMMUNOTIC

1 849,00€ Bez DPH: 1 540,83€

ImmunoSlim

679,00€ Bez DPH: 565,83€

Immunotic REmove

2 349,00€ Bez DPH: 1 957,50€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát