Akupresúrna masážna relaxačná podložka

18,00€ Bez DPH: 15,00€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Akupresúrna masážna relaxačná podložka

Táto podložka funguje na princípe stimulácie nervových zakončení. Pomocou ostrejších bodov tzv. ježkov pôsobí na meridiány (akupresúrne dráhy) a stimuluje tok energie v tele.

Pôsobí ako masáž, počas ktorej sa do tela uvoľňujú endorfíny a hormón oxytocín. Pozitívne pôsobí na všetky telesné systémy. Revitalizuje, zlepšuje náladu, odstraňuje únavu, uvoľňuje bloky. Prináša úľavu telu a mysli. Podložka je prakticky nevypoužívateľná, vydrží vám dlhé roky.

Podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená.

Najvhodnejšie je podložku položiť na rovnú zem a ľahnúť si na ňu celou plochou chrbta bez oblečenia. Je vhodné, aby prvé ležania na podložke trvali priblížne 10 min a postupne, tak ako Vám to bude pohodlné, aby ste čas strávený na podložke predlžovali až na 40min. Hlavu prípadne krk si môžete podložiť zrolovanou dekou, alebo vankúšikom, aby brada nepadala vzad. Intenzívnejšiu stimuláciu dosiahnete ak v ľahu pokrčíte a objímete kolená.

Po čase môžete vyskúšať ľahnúť si na brucho tak, že jedno líce leží na podložke. Neskôr hlavu otočte. Citlivé partie prekryjte látkou. Podložku môžete umiestniť pod ktorúkoľvek časť tela, napr. pod zadok a zadné stehná, lýtka a podkolenie, alebo si ľahnite na jeden bok a opäť si dostatočne vysoko podložte hlavu.

Body na chodidlách aktivujete, ak sa posadíte na stoličku a bosé chodidlá pritlačíte na podložku. Zdatnejší sa postavia, alebo prešľapujú z jednej nohy na druhú.

Veľkosť podložky: 67x41 cm
Veľkosť vankúša: 38x16 cm
Plocha akupresúrnych bodov: cca 55 x 38 cm (230 akupresúrnych bodov = 6210 akupresúrnych bodov)
Material matracu: bavlna
Materiál akupresúrnych bodov: antialergénne nedráždivé PVC

Súčasťou je aj prenosná taška do ktorej vložite podložku s vankúšom. 

 

 

 

 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Liečebné pomôckyMasážne pomôcky

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát