Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Rainvilleová Claudia

18,80€ Bez DPH: 17,09€

Popis

Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Rainvilleová Claudia

Najpresnejšia a najúplnejšia kniha o psychosomatických príčinách rôznych ťažkostí a chorôb, plod 25 rokov výskumov. Prehľad o viac ako 1300 problémoch a chorobách.

Autorka nás zoznamuje s možnosťou samoliečenia, ako ich ponuka metamedicína, s možnosťami, ako sa stať vlastným liečiteľom, pomáhať sa uzdravovať, stať sa spolutvorcom nového uvedomenia.

Veľký slovník metamedicíny sa bezpochyby stane vítanou pomôckou v alopatickom aj holistickom lekárstve, ktore dokáže nenásilným spôsobom pomáhať lekárom, ošetrovateľkám i psychoterapeutom lepšie chápať utrpenie pacientov a zaviesť ich na cestu k uzdravením.

Existujú knihy, ktore môžu zmeniť náš pohľad na lekársku vedu. A toto je jedna z nich!

Náhľad do knižky

Viac info o metamedicíne - BIO-logickej medicíne

Claudiu Rainvilleovú, zakladateľku Métamédicine(R), môžeme pokladať za jednu z popredných predstaviteliek psychosomatickej medicíny. Jej vedecké vzdelanie na poli mikrobiológie jej poskytlo presnosť úsudku, metodickosť, analytickú schopnosť a umenie rozlišovať, tak potrebné pre skúsenú terapeutku, ktorá chce pomáhať ľuďom. Celou svojou bytosťou dosvedčuje veľké vnútorné bohatstvo a veľkú múdrosť, ktorá jej dovolila vydať sa skúmať najhlbšie príčiny chorôb, "nepohody", a transformovať ich s cieľom prispieť vlastnými silami k zdravému životu. Jej nejvrúcnějším prianím je, aby sa všetky obory z oblasti ľudského zdravia vo svojom úsilí spojili tak, aby jeden obor mohol čerpať z prínosu druhého.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravieDuchovné príčiny chorôb

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát