Laktera Colon Probiotikum Lactobacillus bulgaricus 250g

61,00€ Bez DPH: 50,83€
Štítky: Biomilk

Popis

Laktera Colon Probiotikum Lactobacillus bulgaricus 250g

Nízkolaktózové probiotikum 

Probiotiká sú živé mikroorganizmy. Probiotiká napomáhajú dobrému zdravotnému stavu a je veľmi dobré ich užívať aj v obdobiach, kedy netrpíme žiadnymi zdravotnými ťažkosťami či ochoreniami. Probiotiká by sa mali užívať v prípadoch, kedy rôzne faktory ovplyvňujúce náš život spôsobujú nadmerné množenie škodlivých mikróbov v našom tele. Takýmito faktormi môže byť napríklad užívanie antibiotík, vírusové či bakteriálne infekcie, prejedanie sa, ale taktiež vysoké psychické a fyzické vypätie.

Bulharské rastlinné probiotikum Daflorn Biomilk Colon je nízko laktózová funkčná potravina, vyrobená mliečno kyslou fermentáciou z ekologicky čistého kravského mlieka. Vyrába sa fermentáciou, kedy dve probiotické baktérie Lactobacillus bulgaricus a Streptococus thermophilus, ktoré v prírode žijú oddelene, začínajú kooperovať. Pri prechode gastrointestinálnym systémom sa vzájomne podporujú a dochádza k ich sekundárnej reprodukcii a napomáhajú množeniu živočíšnych lactobacilov nachádzajúcich sa v črevách. Najmä reprodukcii buniek Lactobacillus Acidophilus, ktorý sa veľmi ťažko rozmnožuje samostatne, jeho bunky ľahko odumierajú a nedosahujú tak množstvo potrebné pre človeka. Týmto spôsobom sa v črevách dosahujú potrebné množstvá vhodných baktérií, ktoré zabraňujú rastu a šíreniu škodlivých mikróbov. 

Bulharské rastlinné probiotikum Biomilk Colon je vyrobený ako super koncentrát originálneho bulharského jogurtu vo forme prášku, ktorý vzniká ich sušením, tzv. lyofilizáciou pri teplote -50 C° z ekologicky čistého kravského mlieka, kde sa počas fermentácie probiotické baktérie obalia obalom z aminokyselín a uhľohydrátov, ktoré umožňujú miliardám živých a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus prežiť pri izbovej teplote 18 – 24 °C a sú pripravené k maximálnej absorpcii v ľudskom organizme po ich užití a prechode žalúdočno-črevným traktom.Tento spôsob výroby je chránený medzinárodným patentom.

Biomilk Colon viete použiť aj v prípade vaginálnych problémov za použitia klystirovacej súpravy. Pri výplachoch vagíny sa 1/2 odmerky rozpustí vo vlažnej vode a a výplach sa vykoná 2x denne. Prípadne po hydrokolonoterapii viete použiť 1 odmerku rozpustenú vo vlažnej vode na dodatočnú pomoc hrubému črevu po procedúre.

Zodpovedá zdravotnému tvrdeniu  EU 433/2012: zlepšuje trávenie Laktózy.  

Zloženie: živé a latentné CFU Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2, Lactobacillus Lactis DWT3, Streptococcus Termophilus DWT4, 5;DWT4,5 - isolované z čistej pramenitej vody v Bulharsku

Odporúčaná denná dávka: najlepšie 15 min pred jedlom 1 odmerka prášku (3g) priamo perorálne, alebo rozmiešané vo vode, čaji, káve alebo inej tekutine pri teplote do 45˚C, aby probiotika ostali nažive. 

Účinné látky v 3g: viac ako 60 miliárd živých a latentných vyššie spomenutých baktérií
Energetická hodnota: 63 kJ/ 15 Kcal 

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a vetranom mieste pri teplote do 24°C aj po otvorení, môže sa skladovať aj chlade

Upozornenie: Originálny probiotický doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok je vhodný pre dospelých a deti od 1 roku. Kontraindikácie - neznášalivosť na ktorúkoľvek zložku výrobku. Originálne probiotické kmene sú majetkom spoločnosti Daflorn Ltd., Produkt je patentovaný v USA, patent č. US 9,131,708 B2

Krajina pôvodu: Bulharsko

Vlastnosti

Alergény
Mlieko
Nutričné hodnoty v 100g
Laktóza [g]

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Psyllium v prášku 400g

7,95€ Bez DPH: 6,63€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Vláknina, probiotikáPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát