Krém Dobrodeja živicový na ekzémy 100ml

10,50€ Bez DPH: 8,75€

Popis

Krém Dobrodeja živicový na ekzémy 100ml

Prírodný micelárny krém "Dobrodeja"obsahuje micely bioaktívnych zložiek, ktoré pôsobia na psoriatické lézie, vnútorné vrstvy kože, kĺby, nechtové lôžko. Krém celkovo môže prispievať k:

  • prevencii tvorby psoriatických plakov,
  • zníženiu plochy psoriatických oblastí,
  • zníženiu zápalového procesu okolo postihnutej oblasti,
  • prevencii krvácania, odstráneniu psoriázy nechtov,
  • prevencii rozvoja psoriatickej artritídy,
  • prevencii porúch spojivového tkaniva,
  • zníženiu svrbenia aj opuchu a odlupovania kože,
  • prevencii zhoršovania sa stavu,
  • zníženiu výskytu dermatózy a ekzému

Natívne zložky krému majú vysokú penetračnú schopnosť do vnútorných vrstiev kože (dermis a podkožného tuku) a ovplyvňujú imunitné, metabolické, hormonálne procesy vnútorných vrstiev kože, komplexne pôsobia na možné príčiny vzniku psoriatických procesov.
 

Micelárna forma krému má vysokú protiinfekčnú a antivírusovú aktivitu, vykazuje dodatočný antihelmintický účinok v prípade demodikózy (ochorenie spôsobené roztočom) a prispieva k zníženiu aktivity kliešťov, zničeniu vonkajšieho obalu a odstráneniu kliešťa, k odstráneniu akné a súvisiacich zápalových procesov na koži a na záver aj k celkovej normalizácii stavu mazových žliaz. Účinok krému pri demodikóze je spôsobený intenzívnym insekticídnym účinkom, bezpečným pre ľudí.

Micelárna receptúra ​​krému podporuje prenikanie bioaktívneho komplexu do dermis a normalizáciu metabolických procesov v kožných bunkách, reguláciu štruktúr fibroblastov, zlepšenie kapilárnej cirkulácie, odstraňovanie toxínov z bunkovej tekutiny, reguláciu imunitnej reakcie a hormonálna rovnováha v kožných bunkách, elimináciu kožných lézií a regenerácia nových zdravých buniek pokožky.
 

Zloženie: natívne koncentráty micelárnych buniek rastlín: bylinky machovky, bylinky bahniatka, bylinky lučnice, kvety červenej ďateliny, reishi, hadovka smradľavá, cordyceps, usnea filamentous, bylinky lespedeza, bylinky prasličky, bylinky zatočenej kirkazone, korene púpavy, korene elecampane, bylinky skorocelu, kvety rumančeka dalmatínskeho, listy olivovníka, lucerna, kvety chryzantémy siatej, korene čakanky, kôra a listy chinovníka, tekvica, ľubovník bodkovaný, korene konvalinky, vitamín E, kamenný olej, mumio, brezový decht, cédrová živica dihydrokvercetín, rutín, luteín, D-pantenol.

Použitie: Krém naneste ľahkými masážnymi pohybmi na postihnutú pokožku až do úplného vstrebania. Krém sa odporúča používať aspoň 3x denne. Krém je odporúčané natierať po dobu 30 dní a zopakovať 4x počas roka. 

Hypoalergénne. Dermatologicky testované.

Skladovanie: na suchom mieste pri teplote do 25°C, spotrebujte 12 mesiacov od otvorenia 

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia na niektorú zo zložiek.

Krajina pôvodu: Rusko 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Telová kozmetikaPleťová kozmetika