Konopný čaj - 30g

6,50€ Bez DPH: 5,42€

Popis

Konopný čaj - 30g

Konopná farma Liptov je firma cieľavedomých, mladých ľudí, ktorí do toho dávajú všetok talent, srdce a presvedčenie, pretože úprimne veria, že konopné výrobky zlepšujú kvalitu života. Z toho dôvodu sa zaoberajú pestovaním konope a výrobou konopných produktov. Ich konopa je pestovaná pod Kriváňom a všetko robia ručne. 

V lístkoch konopného čaju sa nachádzajú vitagény - látky, ktoré na rozdiel od vitamínov dodávajú ľudskému organizmu energiu a stavebné látky pre biosyntézu. Nájdeme v ňom aj kanabidiol, ktorý má ešte silnejšie antioxidačné účinky než dobre známy a ospevovaný vitamín C. V prírode je málo rastlín, ktoré majú aspoň podobnú výživovú hodnotou ako konope. Konopné potraviny sú určené pre všetky vekové skupiny, pretože obsahujú látky potrebné vitamíny a omega-3 mastné kyseliny pre zdravý vývoj detí aj dospelých.

V konopnom čaji nájdeme obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železa, vápnika, horčíka či draslíka a vitamíny A, C, E, D,B1,B2,B3“.

Jeho oriešková chut predstavuje konopný čaj nielen krok smerom k zdravému stravovaniu, ale i posun k chutnému oživeniu každodenného nápojového lístka.

Príprava: 1 polievkovú lyžicu zaliať horúcou (nie vriacou) vodou v objedme 3dc, luhovať 5-10min, je vhodné pridať do hotového čaju kúsok masla alebo konopného oleja pre lepší účinok, dosladiť medom 

Zloženie: listy, kvety a semená konopy siatej – CannabisSativa L, odroda FUTURA 75

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste

Krajina pôvodu: Slovenská republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Konopná tinktúra 25 ml

5,50€ Bez DPH: 4,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

ČajeAntioxidantyČaje a plodyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát