Meridiány orgánov

10,80€ Bez DPH: 9,00€
  • Výrobca: Energy
  • Kód produktu: Plagát
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Meridiány orgánov

Pod názvom “Meridiány orgánov” je možné zakúpiť šesť plagátov (v krúžkovej väzbe), na ktorých autor (lektor Mgr. Miroslav Kostelnik) podrobne a prehľadne oboznamuje s aktívnymi bodmi na základných meridiánoch, prostredníctvom ktorých je možné pôsobiť na oslabené orgány. Pripomína tak ďalšiu účinnú metódu energetickej medicíny. V návode rozširuje vedomosti a doplňuje poznatky záujemcov o prácu s akupunktúrnymi bodmi.

Projekt pomocou farebného rozlíšenia upozorňuje na miesta, kde je možné cielene pôsobiť príslušnými produktami pentagramu. I laik s touto pomôckou jednoducho určí, ktorý produkt je vhodný, pre ktorý zdravotný problém na príslušnej dráhe.

Rozmer: 59 x 42 cm

Z dôvodu špecifických rozmerov a vlastností plagátov, tento tovar (1 alebo viac ľubovoľných plagátov z našej ponuky) zasielame ako samostatný balík. Pri objednávke spolu s iným tovarom Vám budú zaslané 2 balíky. (Poštovné a balné vo výške 4,90 € platí v tomto prípade pre každý balík zvlášť).

Články od Mgr.Miroslava Kostelníka

Mgr.Miroslav Kostelník - astrológ - zostavuje denné horoskopy

Mgr.Miroslav Kostelník - ponuka - prednášky na CD

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Plagát - Reflexné zóny tela - Kostel ..

3,30€ Bez DPH: 2,75€

Plagát - Regenerácia v pentagrame - ..

3,30€ Bez DPH: 2,75€

Plagáty - Body zdravia 1, 2, 3 - Kos ..

10,80€ Bez DPH: 9,00€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme