Zdraví člověka - Tajemství šťastné rodiny - S.N. Lazarev

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Popis

Zdraví člověka - Tajemství šťastné rodiny - S.N. Lazarev

Rodina je živý organizmus, ktorý sa buď rozvíja, alebo degraduje a umiera. Hlavným zákonom rozvoja je zákon jednoty a boja protikladov. Manžel a manželka sú protiklady: majú rôzne názory, každý sa snaží dosiahnuť svoje túžby a priania. Súčasne musia obaja zohľadňovať hľadisko svojej "druhej polovičky" a prispôsobovať sa jeden druhému.

Aby manželia mohli spoločne žiť a vzájomne vychádzať, musia posilňovať jednotu. Jednota je tým základom, na ktorom sa rozvíjajú protiklady. Jednota sa posilňuje a rozvíja prostredníctvom úprimnosti, vzájomnej starostlivosti, súcitenia jedného s druhým, spoločnými aktivitami a činnosťami

Aby sa rozvíjala rodina, mal by sa rozvíjať tiež každý z manželov. Do akej miery sa človek rozvíja, každý deň sa snaží vylepšovať vlastnosti svojho charakteru a usiluje o to, aby sa stal ešte viac milujúcim, duševne pružným a úprimným, do tej miery v jeho duši narastá láska a natoľko pevnejšia a stmelenějšia bude jeho rodina. Práve ten, kto sa usiluje o vlastný rozvoj, môže počítať so zdravou a harmonickú rodinou.

Pamätajte si, že hlavným cieľom nie je rodinný blahobyt. Hlavným cieľom je šťastie a blahobyt v duši. Kto vie byť šťastný vo svojom vnútri, k tomu príde aj vonkajšie šťastie. Hlavné nie je to, čo máte v rukách, ale to, čo je vo vašej duši.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Vzťahy - Diagnostika Karmy- S.N.Laza ..

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Láska a žárlivost - Diagnostika karm ..

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Duchovný rozvoj

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme