Zdraví člověka - Tajemství šťastné rodiny - S.N. Lazarev

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Popis

Zdraví člověka - Tajemství šťastné rodiny - S.N. Lazarev

Rodina je živý organizmus, ktorý sa buď rozvíja, alebo degraduje a umiera. Hlavným zákonom rozvoja je zákon jednoty a boja protikladov. Manžel a manželka sú protiklady: majú rôzne názory, každý sa snaží dosiahnuť svoje túžby a priania. Súčasne musia obaja zohľadňovať hľadisko svojej "druhej polovičky" a prispôsobovať sa jeden druhému.

Aby manželia mohli spoločne žiť a vzájomne vychádzať, musia posilňovať jednotu. Jednota je tým základom, na ktorom sa rozvíjajú protiklady. Jednota sa posilňuje a rozvíja prostredníctvom úprimnosti, vzájomnej starostlivosti, súcitenia jedného s druhým, spoločnými aktivitami a činnosťami

Aby sa rozvíjala rodina, mal by sa rozvíjať tiež každý z manželov. Do akej miery sa človek rozvíja, každý deň sa snaží vylepšovať vlastnosti svojho charakteru a usiluje o to, aby sa stal ešte viac milujúcim, duševne pružným a úprimným, do tej miery v jeho duši narastá láska a natoľko pevnejšia a stmelenějšia bude jeho rodina. Práve ten, kto sa usiluje o vlastný rozvoj, môže počítať so zdravou a harmonickú rodinou.

Pamätajte si, že hlavným cieľom nie je rodinný blahobyt. Hlavným cieľom je šťastie a blahobyt v duši. Kto vie byť šťastný vo svojom vnútri, k tomu príde aj vonkajšie šťastie. Hlavné nie je to, čo máte v rukách, ale to, čo je vo vašej duši.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Vzťahy - Diagnostika Karmy- S.N.Laza ..

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Láska a žárlivost - Diagnostika karm ..

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Duchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát