Zahrada síly -souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Hähnsen Heiko

21,10€ Bez DPH: 19,18€

Popis

Zahrada síly -souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Hähnsen Heiko

Sú miesta, kde sa okamžite cítime dobre, pretože vyžarujú silu a harmóniu. Poznanie o takýchto miestach síl je prastaré a každý z nás môže vnímať ich energiu. Avšak prečo nás niektoré miesta oslovujú a iné nie? Je možné objaviť a utvárať miesta sily vo vlastnej záhrade? Táto kniha ukazuje, ako svoju záhradu môžete oživiť a premeniť v zdroj regenerácie a sily. Každý z nás môže prehĺbiť svoje cítenie a otvoriť sa tak svojmu okoliu.
Každá záhrada je malinkou časťou Zeme. Je s ňou spojená, vytvorená z tej istej látky. Každý z nás dokáže skrz svoju záhradu vydať impulz, ktorý sa prenesie na celú Zem. Heiko Hähnsen nás chce povzbudiť k tomu, aby sme boli v našej záhrade aktívny, pretože naše súcítenie a spolupráca s prírodou je pre planétu Zem prínosom. Hähnsen ukazuje, ako podoba záhrady a naše konanie priamo súvisia so sociálnou realitou - doslova ju spoluutvárajú. Záhrada sa tak stáva priestorom, ktorý nás môže obdariť cennými skúsenosťami, a navyše v sebe skrýva veľký potenciál pre náš život a osobný rozvoj.

Premýšľali ste niekedy o tom, aké by to bolo vytvoriť záhradu, ktorá by presne zodpovedala Vašej osobnosti, Vašim najvnútornejším túžbam a potrebám, ktorá by bola Vašej osobe školou, ktorá by Vám umožnila poznávať a rozvíjať seba samého a zároveň harmonicky dotvárať Váš domov? Ako by Vaša záhrada vyzerala? Aké stromy, kvety, horniny, materiály aj umelecké predmety by obsahovala?

Autor knihy "Záhrada sily - súzvuk prírody a človeka vo tvorbe záhrad", záhradný návrhár a geomant Heiko Hähnsen, už vyše dvadsať rokov pomáha ľuďom ich túžby, predstavy a sny realizovať. Jeho kniha je studnicou inšpirácie a nevšedným sprievodcom pre všetkých, ktorí sa chystajú založiť alebo zdokonaľovať svoju záhradu, kniha však bude balzamom na dušu tiež tých z nás, kto jednoducho milujú záhrady, kvety a krásu okolo nás, pretože prirodzená krása stromov a kvetov v sebe nesie lásku, pravdu aj svetlo a to je to, čo všetci potrebujeme.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Feng Shui, bývanie, záhrada

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát