Zahrada síly -souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Hähnsen Heiko

21,10€ Bez DPH: 19,18€

Popis

Zahrada síly -souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad - Hähnsen Heiko

Sú miesta, kde sa okamžite cítime dobre, pretože vyžarujú silu a harmóniu. Poznanie o takýchto miestach síl je prastaré a každý z nás môže vnímať ich energiu. Avšak prečo nás niektoré miesta oslovujú a iné nie? Je možné objaviť a utvárať miesta sily vo vlastnej záhrade? Táto kniha ukazuje, ako svoju záhradu môžete oživiť a premeniť v zdroj regenerácie a sily. Každý z nás môže prehĺbiť svoje cítenie a otvoriť sa tak svojmu okoliu.
Každá záhrada je malinkou časťou Zeme. Je s ňou spojená, vytvorená z tej istej látky. Každý z nás dokáže skrz svoju záhradu vydať impulz, ktorý sa prenesie na celú Zem. Heiko Hähnsen nás chce povzbudiť k tomu, aby sme boli v našej záhrade aktívny, pretože naše súcítenie a spolupráca s prírodou je pre planétu Zem prínosom. Hähnsen ukazuje, ako podoba záhrady a naše konanie priamo súvisia so sociálnou realitou - doslova ju spoluutvárajú. Záhrada sa tak stáva priestorom, ktorý nás môže obdariť cennými skúsenosťami, a navyše v sebe skrýva veľký potenciál pre náš život a osobný rozvoj.

Premýšľali ste niekedy o tom, aké by to bolo vytvoriť záhradu, ktorá by presne zodpovedala Vašej osobnosti, Vašim najvnútornejším túžbam a potrebám, ktorá by bola Vašej osobe školou, ktorá by Vám umožnila poznávať a rozvíjať seba samého a zároveň harmonicky dotvárať Váš domov? Ako by Vaša záhrada vyzerala? Aké stromy, kvety, horniny, materiály aj umelecké predmety by obsahovala?

Autor knihy "Záhrada sily - súzvuk prírody a človeka vo tvorbe záhrad", záhradný návrhár a geomant Heiko Hähnsen, už vyše dvadsať rokov pomáha ľuďom ich túžby, predstavy a sny realizovať. Jeho kniha je studnicou inšpirácie a nevšedným sprievodcom pre všetkých, ktorí sa chystajú založiť alebo zdokonaľovať svoju záhradu, kniha však bude balzamom na dušu tiež tých z nás, kto jednoducho milujú záhrady, kvety a krásu okolo nás, pretože prirodzená krása stromov a kvetov v sebe nesie lásku, pravdu aj svetlo a to je to, čo všetci potrebujeme.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Feng Shui, bývanie, záhrada

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme