Ví­c než štěstí - Jak nalézt a splnit si své největší přáni - Dr. Frank J. Kinslow

13,50€ Bez DPH: 12,27€
  • Výrobca: Anag
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Ví­c než štěstí - Jak nalézt a splnit si své největší přáni - Dr. Frank J. Kinslow

Či už ste osamelý rodič, riaditeľ, svätec alebo hriešnik, v tejto knihe nájdete úľavu od chaosu každodenného života. Viac než šťastie je dynamická kniha, ktorá čitateľa zaujme už od prvej stránky.
Kľúč k nájdeniu ozajstného šťastia.

Viac než šťastie je praktickým sprievodcom na ceste k nájdeniu vnútorného pokoja. Poskytuje hlboký vhľad a je pokladom pre každého, kto sa snaží objaviť vo svojom živote zmysel a prosperitu. Často počúvame, že za peniaze si šťastie nekúpime. Ale áno, kúpime! A tiež sex, moc, autá a čokoládové tyčinky. Také šťastie bohužiaľ netrvá dlho. Navyše to, čo nás robí dnes šťastnými, nám zajtra môže priniesť veľký zármutok. Existuje však niečo, čo pretrvá, čo je viac než šťastie ... a nájdete to priamo na stránkach tejto knihy.

Cesta k pochopeniu podstaty života.
Kniha kladie otázky a ponúka jednoduché cvičenia, takže je zrozumiteľná pre všetkých čitateľov. Čerpá z jasne reflektujúcich, aj keď odlišných zdrojov, ako sú Upanišády (zbierka hinduistických filozofických textov), ​​Einstein alebo Pepek námorník. Kniha Viac ako šťastie odpovedá na odvekej otázky ako "Kto som?" A "Čo je mojou úlohou?" A ukazuje čitateľom, ako oceniť lyrickej tajomstvo ich života, nie v budúcnosti, ale teraz, v tomto okamihu.

Počet strán: 210

Jazyk: český

Rok vydania: 2017

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme