Úvod do přirozené zdravovědy - Shelton McGolfin Herbert

Novinka!
11,50€ Bez DPH: 10,45€

Popis

Úvod do přirozené zdravovědy - Shelton McGolfin Herbert

Zdravie, tak ako ho opisujú prví Zdravovedci, je normálnym stavom živých tvorov. Je to slobodné, ľahké a úplne harmonické fungovanie všetkých orgánov a funkcií v našom tele. Byť zdravý je rovnako prirodzené, ako narodiť sa.

Autor je toho názoru, že všetko, čo všeobecne označujeme ako choroba, je jedna entita, zapríčinená nesprávnou životosprávou a porušením zákonov zdravia. Zdravoveda nie je lekársky systém či liečebná metóda nepredstiera, že lieči, iba to umožňuje prírode. Ak odstránite príčinu choroby a začnete žiť zdravo, takzvané lieky nebudú už potrebné. Jedinou istou prevenciou chorôb je, udržiavať si zdravie zdravým životným štýlom a, že jedinou cestou k zdraviu je, ak je človek chorý, zmena v jeho životných návykoch.

Liečenie má svoju podmienku a tou je poslušnosť a dodržiavanie zákonov nášho bytia. Dodržiavanie týchto zákonov v žití, stravovaní, spaní, práci, premýšľaní, kúpaní, sexuálnych návykoch, atď. Toto je jediný spôsob, akým to dosiahnuť. Dodržiavanie týchto zákonov nemožno ničím nahradiť, rovnako ako nemožno nahradiť čistý životný štýl.

Herbert Shelton bol americký naturopat, zástanca alternatívnej medicíny, autor, pacifista, vegetarián a stúpenec surovej stravy a pôstu. Jeho učenia sa stali svetoznámymi a boli preložené do mnohých jazykov. Inšpiroval mnoho známych osobnosti ako napríklad manželov Diamond, alebo Mahátma Ghándího. Harvey a Marilyn Diamond o ňom povedali, že bol najväčším prorokom 20. storočia v otázke zdravia! A Mahátma Ghandi si jeho knihy čítal pri svojich pôstoch a dokonca ho pozval, aby prednášal v Indii na univerzitách. Napísal vyše 40 kníh. Počas života sprevádzal pôstom cez 30.000 chorých ľudí. Bol tiež nominovaný vtedajšou vegetariánskou stranou na kandidáta na post prezidenta Spojených štátov.

Rok vydania: 2019
Jazyk: Český
Počet strán: 202

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieVeda

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát