Transformace vědomí­ 2 - Keltner Tomáš

13,40€ Bez DPH: 12,18€
  • Výrobca: Keltner
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Transformace vědomí­ 2 - Keltner Tomáš

V druhej knihe Transformácia vedomia sa zaoberám predovšetkým mimozmyslovým vnímaním.

Komplexný úvod do tejto problematiky obsahuje návody aj príklady aktivácie mimozmyslového vnímania. Rovnako tak je detailne vysvetlené zmyslové vnímanie, jeho aspekty aj spôsoby využitia pri cestovaní časom. Nechýba tu popis práce s emóciami rozšírený o úvod ku komunikácii s prítomnými bytosťami.

Ďalším veľkým témou sú brány priestoru a brány času. Tu odhaľujem informácie i techniky vedúce k cestovaniu časom. Popisujem konkrétne postupy pre nazeranie na iné miesta v existenciu, pri vstupovaní do snov - do nočnej reality, rovnako ako princípy pohybu v iných dimenziách. S tým súvisí výklad práce pri terapii v regresii. Oveľa hlbšie než v knihe prvej pojednávajú o viere a láske, ich podstate a vplyvu na ľudskú bytosť.

Súčasťou objasnenie mimozmyslového vnímania je objasnenie symboliky druhého príchodu duše - príchode skrze Otca, predstavujúceho dovŕšení celistvosti ľudskej bytosti. V knihe ďalej nájdete vysvetlenie symboliky čísiel vo stvorení sveta.

Objasňujem existenciu i podobu anjelov, rovnako ako cestu zostupu vyšších entít do hmotnosti, do tejto reality. Tvorba reality, atribúty tvorby i samotný presun v realite a zručnosti s tým súvisiace sú obsahom ďalšej časti knihy, kde popisujem princípy slobodnej tvorby reality, možné komplikácie v praxi a limity, ktoré treba vyriešiť, vrátane spôsobov diagnostiky.

Prečítajte si článok od Tomáša Keltnera

Počet strán: 182

Jazyk: český

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme