Svoboda v jídle jednou provždy - Hartwigová Melissa

15,20€ Bez DPH: 13,82€

Popis

Svoboda v jídle jednou provždy - Hartwigová Melissa

Diéty nefungujú, tvrdí Melissa Hartwigová, a v tejto knihe ani žiadny univerzálny jedálniček nehľadajte.

Autorka vám namiesto toho predstaví oveľa užitočnejšie know-how: premyslený plán, ktorý vás v troch krokoch prevedie procesom zostavenie zdravého a vyváženého jedálnička na mieru priamo pre vás - jedálnička, ktorý bude trvale udržitelnýpo zvyšok života (a stravovacie reštart typu Whole30 môže byť prvým krokom ).

V knihe Sloboda v jedle raz navždy nájdete nástroje pre prácu s vašimi návyky: pre zvládanie pokušenia, pre uvedomovanie si zlých návykov a pre rozpoznanie spúšťačov súvisiacich s jedlom skôr, než sú uvedené do chodu. Naučíte sa identifikovať päť základných situácií, kedy hrozí, že skĺznete späť do starých koľají nezdravých návykov a vytvoríte si plán. Dozviete sa tiež, ako s prehľadom zvládnuť pošmyknutia a vrátiť sa na cestu za svojimi zdravotnými cieľmi a znovu prevziať kontrolu nad situáciou.

Autorka opisuje i taktiky, ako hovoriť o novom zdravom životnom štýle s rodinou a priateľmi tak, aby vás to navzájom zblížilo a vy ste vo svojom úsilí získali ešte väčšiu istotu. Kniha Sloboda v jedle raz navždy je prestúpená Melissinou preslávenou tvrdú láskou a nabitá postupmi, ktoré vyskúšala sama, alebo analyzovala prostredníctvom spätnej väzby svojich klientov a tisícov čitateľov. Ukáže vám, ako získať slobodu v jedle, nech sa práve teraz cítite akokoľvek bezmocní, a naučí vás vypestovať si k jedlu zdravý vzťah, ktorý si zaslúžite.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Súvisiace produkty

Whole30 - Hartwig Dallas a Melissa

25,30€ Bez DPH: 23,00€

Jídlo na prvním míste - Hartwig Dall ..

13,90€ Bez DPH: 12,64€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Knihy o výžive

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát