Super jídlo pro superděti - Noakes Tim Prof., Proudfoot Jonno, Surteesová Bridget

25,50€ Bez DPH: 23,18€
Štítky: recepty

Popis

Super jídlo pro superděti - Noakes Tim Prof., Proudfoot Jonno, Surteesová Bridget

Lahodné a opravdové jídlo pro děti a celou rodinu, s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů

Medzi ľuďmi koluje toľko rád ohľadom stravovania, ktoré si z veľkej časti vzájomne odporujú. Pre zaneprázdnených rodičov môže byť snaha sa v nich vyznať dosť obtiažna.

Lekár a športový vedec, prof. Tim Noakes, šéfkuchár a plavec na dlhé vzdialenosti, Jonny Proudfoot, a dietologička aj špecialistka na detskú výživu, Bridget Surteesová, sa presekali záplavou informácií, aby vám poskytli jasné, osvedčené pokyny a jednoduché, lahodné recepty, ktoré môžete podávať celej rodine. Za dobrú cenu a bez veľkej námahy.

V nadväznosti na fenomenálny a rekordný úspechom knihy Revolúcia v naozajstnom jedle sa tím za touto knihou rozhodol prehodnotiť spôsob, akým živíme naše deti. Výsledkom je Super jedlo pre superděti. Kniha, ktorá spochybňuje rad hlboko zakorenených domnienok o strave a obhajuje stravu pre deti, ktorá je založená na skutočnom jedle. Stravu s nízkym obsahom cukru a rafinovaných sacharidov. Od batoliat po teenagerov. Ich rady sú pevne podložené kritickým vedeckým výskumom detského potravinárskeho priemyslu.

Super jedlo pre superdeti kombinuje najnovšie overené vedecké dôkazy s priamočiarymi a lahodnými receptami, z ktorých sa väčšina hodí pre celú rodinu. A jasne tak ukazuje, ako vašim deťom poskytnúť tú najlepšiu výživu a pomôcť im vyrásť v šťastných a zdravých ľudí.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Súvisiace produkty

Revoluce v opravdovém jídle - Noakes ..

23,80€ Bez DPH: 21,64€

Přírodní superjídlo pro děti a batol ..

14,80€ Bez DPH: 13,45€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Knihy o výžive

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát