Proč se lidé neléčí a jak mohou - Myssová Caroline

11,80€ Bez DPH: 10,73€

Popis

Proč se lidé neléčí a jak mohou - Myssová Caroline

Prvá polovica knihy “Prečo sa ľudia neliečia a ako môžu” pojednáva podrobne o tom, prečo sa ľudia neliečia, druhá polovica potom vysvetľuje, ako môžu liečenie dosiahnuť.

Opis "Ako novinárka v Chicagu," spomína autorka knihy, svetovo uznávaná priekopníčka v oblasti energetickej medicíny a ľudského vedomia Caroline Myssová, Ph.D., "som fajčila, pila kávu po litroch, nemala žiadny pohyb a vôbec som nevenovala pozornosť tomu, čo s tým. Nepila som alkohol ani nebrala drogy, ale aj bez nich som bola plná jedov ... Začala som trpieť syndrómom chronickej únavy a úpornými bolesťami chrbta a hlavy, čo sa premietalo do kvality spánku." Caroline Myssová si prežila svoje malé súkromné ​​peklo. Našla však v sebe silu nastúpiť na cestu k uzdraveniu aj spôsob, ako si zdravie zabezpečiť natrvalo. A čo viac - ako intuitívna liečiteľka schopná "vidieť" chorobu v pacientovom tele sa o svoje poznatky nezištne delí s tými, ktorí to potrebujú. Lebo životnú silu, ktorá je dostupná každému z nás rovným dielom a prúdi do tela 7 energetickými bránami (čakrami), možno čerpať a využívať nielen na prospech vlastnému, ale aj k prospechu iných ľudí ...

Úryvok z úvodu:

Túto knihu som písala s cieľom poskytnúť čitateľovi nový pohľad na zdravie - presnejšie povedané na to, prečo sa neliečime a ako môžeme. Môže sa zdať, že pristupujem k otázke liečenia zadnými dvierkami, pretože venujem toľko pozornosti tomu, prečo sa nám nedarí liečiť. Som však presvedčená o tom, že mnohí z nás majú takmer rovnaký strach z vyliečenia ako z choroby. Ak pochopíme, aký vplyv má na liečenie strach a negatívne emócie, spoznáme ľahšie, ako zasahujeme - či vedome alebo nevedome - do procesu liečenia.

Uvedomila som si, ako zavádzajúci a potenciálne nebezpečný môže byť predpoklad, že sa každý chce vyliečiť. Choroba nám totiž môže poslúžiť ako účinný spôsob, ako upútať pozornosť, akej by sme sa nikdy nedočkali - a ako taká môže pôsobiť takmer príťažlivo. Choroba nám môže tiež naznačiť, že by sme mali zásadným spôsobom zmeniť svoj život. Vzhľadom na to, že zmena patrí medzi najobávanejšie stránky života, môžeme z nej mať väčší strach než z choroby, a tak budeme donekonečna odkladať zmeny, ktoré musíme skôr alebo neskôr urobiť.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieDuchovné príčiny chorôb

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát