Osud ve svých rukách - Zdenka Blechová

14,90€ Bez DPH: 13,55€

Popis

Osud ve svých rukách - Zdenka Blechová

Ani si neuvedomujeme, že osud držíme vo svojich rukách a len my ho môžeme ovplyvňovať. Osud existuje ako karma - učenie. A kedy pochopíme naše učenie, záleží len na nás. Nikto nás nebude súdiť a nikto sa na na nás nebude hnevať, že sa neučíme. Ale napríklad sa nám už nebude páčiť, ako žijeme a budeme chcieť zmeniť svoj život. A tam nastáva chvíľa, kedy môžeme zmeniť svoj osud. Kniha vás prevedie osudom.

Karma je vlastne naše učenie. Všetko, čo je duchovné, je učenie. Je to cesta návratu k duši, preto sa hovorí "duchovné". Náš osud je spečatený našou karmou - učením. Učenie je o pochopení našej cesty, o rozhodovaní na našej ceste a o cieli našej cesty. Kedy sa naučíme tieto kritériá v živote používať, záleží len na nás.

Karma vzniká tak, že necháme druhých rozhodovať o sebe, alebo za druhých rozhodujeme my. Stred je v tom, naučiť sa rozhodovať každý sám za seba, a to je práve pre človeka to najťažšie. Preto dá radšej svoj život do rúk druhým, než aby o ňom rozhodoval sám, alebo sa bojí byť sám, a tak radšej rozhoduje o druhých, aby nebol sám.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Kočka - telepatický zářič z Vesmíru ..

13,10€ Bez DPH: 11,91€

Bez pout - Zdenka Blechová

13,50€ Bez DPH: 12,27€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

KarmaDuchovný rozvoj

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme