Osud ve svých rukách - Zdenka Blechová

14,90€ Bez DPH: 13,55€

Popis

Osud ve svých rukách - Zdenka Blechová

Ani si neuvedomujeme, že osud držíme vo svojich rukách a len my ho môžeme ovplyvňovať. Osud existuje ako karma - učenie. A kedy pochopíme naše učenie, záleží len na nás. Nikto nás nebude súdiť a nikto sa na na nás nebude hnevať, že sa neučíme. Ale napríklad sa nám už nebude páčiť, ako žijeme a budeme chcieť zmeniť svoj život. A tam nastáva chvíľa, kedy môžeme zmeniť svoj osud. Kniha vás prevedie osudom.

Karma je vlastne naše učenie. Všetko, čo je duchovné, je učenie. Je to cesta návratu k duši, preto sa hovorí "duchovné". Náš osud je spečatený našou karmou - učením. Učenie je o pochopení našej cesty, o rozhodovaní na našej ceste a o cieli našej cesty. Kedy sa naučíme tieto kritériá v živote používať, záleží len na nás.

Karma vzniká tak, že necháme druhých rozhodovať o sebe, alebo za druhých rozhodujeme my. Stred je v tom, naučiť sa rozhodovať každý sám za seba, a to je práve pre človeka to najťažšie. Preto dá radšej svoj život do rúk druhým, než aby o ňom rozhodoval sám, alebo sa bojí byť sám, a tak radšej rozhoduje o druhých, aby nebol sám.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Kočka - telepatický zářič z Vesmíru ..

13,10€ Bez DPH: 11,91€

Bez pout - Zdenka Blechová

13,50€ Bez DPH: 12,27€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

KarmaDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát